hits

Vinn to billetter til Eric Saade

  • 09.09.2013 kl. 20:22

Hei! I sammarbeid med Artistpartner AS deler jegut to biletter til to heldige vinnere til Eric Saade konserten i Oslo Sentrum frstkommende lrdag. Slik at de to som vinner kan ta med seg en person hver. Konserten finner sted p sentrum scene klokka 20.00 og du m ikke vre over 18 r for delta. Alt dere trenger gjre er legge igjen en kommentar under innlegget her med navn og e-postadresse + like innlegget her via facebook knappen nedenfor (om du har facebook)

Jeg trekker vinnerne s tidlig som i morgen s det gjelder vre raske!! LYKKE TIL♥

188 Kommentarer

Erica

09.09.2013 kl. 20:24
Erica B Johnsen

Ericaebj@gmail.com

Sofia

09.09.2013 kl. 20:26
Sofia Prawatphon

lore0.blogg.no@hotmail.com

09.09.2013 kl. 20:30
Emma otterholt

Emmaotterholt@hotmail.com

Stine

09.09.2013 kl. 20:35
Stine Hjelmaas

stine.hjelmaas@me.com

Sine Helle

09.09.2013 kl. 20:42
Sine Helle

Sine.helle@hotmail.com💕💕

Kristine ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

09.09.2013 kl. 20:43
Kristine Spartveit ♥♥♥♥♥♥♥

kristinespartveit@hotmail.com ♥♥♥♥♥♥♥♥

andrea mjen

09.09.2013 kl. 20:44
Med :) Andrea@mjo1.com

Ragnhild Sta Vatningen

09.09.2013 kl. 20:46
Jeg er med!

ragnhildstoa@hotmail.com

Hanna Marie Stauri

09.09.2013 kl. 20:46
Hanna Stauri - hannamarie97@hotmail.com

Sofie

09.09.2013 kl. 20:48
Sofie Greger

sofievg1@hotmail.com

erlesofie

09.09.2013 kl. 20:51
Er med!

Nora Charlotte Snsteb

09.09.2013 kl. 20:51
s gy! Jeg deltar gjerne i konkurransen :-) Mailen min er nora_charlotte@hotmail og s heter jeg Nora Snsteb p Facebook.

Karoline

09.09.2013 kl. 20:51
Karoline Gundersby

karoline.gundersby@hotmail.com

Amalie

09.09.2013 kl. 20:52
Amalie Lvrak - hiphop_amalie@hotmail.com

Marte

09.09.2013 kl. 20:53
Marte Ophaug

marteophaug@gmail.com

Sanne Camilla olsen

09.09.2013 kl. 20:53
S kult, elsker Eric saade! Mailen min er sannecamilla@live.no

Guro

09.09.2013 kl. 20:54
Eric saade❤❤

Guro bretvik

Guro.bretvik@gmail.com

~Charlotte Wilborn

09.09.2013 kl. 20:57
Charl0tte98@hotmail.com

O'en i Charlotte er null

Det hadde vrt s gy!

Amalie Wikmark

09.09.2013 kl. 20:58
Amalie.wikmark@gmail.com

se Karin

09.09.2013 kl. 20:59
se Karin Langbekkhei

ase.karin@nyvollen.no

Susanne

09.09.2013 kl. 20:59
Susanne Vestgren :)

susanne_lv.96@hotmail.com

Bjrg Eirin Karlsen

09.09.2013 kl. 21:00
Bjrg Eirin Karlsen

bestevenna@live.no

Silje

09.09.2013 kl. 21:00
Silje.brattekleiv@hotmail.no

HPER JEG VINNER<3

Elin

09.09.2013 kl. 21:03
:-)

Vilde

09.09.2013 kl. 21:05
Vilde Stordal

vildeamalie@live.no

Martine

09.09.2013 kl. 21:06
Martine kristiansen

Marty.k@hotmail.no

Monica skjeldestad

09.09.2013 kl. 21:06
Monica skjeldestad

Monica12396@hotmail.com

Signe

09.09.2013 kl. 21:06
Signe Furnes Vady

signe.f.vadoy@hotmail.com

Regina

09.09.2013 kl. 21:08
Regina Rand

reginarand98@hotmail.com

Heidrun Aanestad

09.09.2013 kl. 21:08
Heidrun Aanestad / hei.k.a@hotmail.com

Hanne

09.09.2013 kl. 21:09
Hanne Talge

hanne.talge@live.no

Chantelle Chan

09.09.2013 kl. 21:10
Chantelle Chan

chantelle-chan99@hotmail.com

<3 Cathrine Vetnes Syvertsen

09.09.2013 kl. 21:11
Cathrine Vetnes Syvertsen :)

cathrine.pusii@hotmail.com

Christina

09.09.2013 kl. 21:12
Christina Lndal

christina.londal@hotmail.com

Cecilie

09.09.2013 kl. 21:17
Cecilie Backer :-D

cec-backer@hotmail.com

Emilie BM

09.09.2013 kl. 21:17
Jeg har likt!!:)

Emilie B. Mjelva

Emiliebmjelva@hotmail.com

Victoria

09.09.2013 kl. 21:20
Victoria Enersen

Victoria_Fotball97@hotmail.com

Julie Brumo

09.09.2013 kl. 21:21
Julie Dahlberg Brumo

Juliedbr99@hotmail.com

Silje Gsland

09.09.2013 kl. 21:21
silje gsland

silje.gaasland@hotmail.com

Sunniva

09.09.2013 kl. 21:26
Sunniva

sunpisa@gmail.com

Thea

09.09.2013 kl. 21:30
Thea Kjelstad

theakhk@gmail.com

Josephine

09.09.2013 kl. 21:30
Josephine Johansen

Josse.snuppa@hotmail.com

Johanne

09.09.2013 kl. 21:31
Johanne Skogseth

Johanneus@live.no

Amanda

09.09.2013 kl. 21:31
:)

Kaja

09.09.2013 kl. 21:32
Kaja Handrup Brevik

kajaminatorix@msn.com

Maria

09.09.2013 kl. 21:35
Maria Pedersen-Titternes

mariap-t@hotmail.com

Sofie

09.09.2013 kl. 21:37
sofie tjemsland

sofie-t@live.no

Silje Marie Brattbakk

09.09.2013 kl. 21:37
siljemarie.brattbakk@hotmail.com

julieaagaard

09.09.2013 kl. 21:37
julie aagaard

18 r, trondheim

julieaagaard@hotmail.com

:)):):):))

Sandra

09.09.2013 kl. 21:37
Sandra Lvstakken, sandralovstakken@gmail.com

Vilde

09.09.2013 kl. 21:38
Vilde Bergan Johansen

vildebj@ebnett.no

Josephine Johansen

09.09.2013 kl. 21:39
<3 <3 <3 <3 <3 <3

Josephine Johansen

Josse.snuppa@hotmail.com

Emilie Guldbrandsen

09.09.2013 kl. 21:39
Emilie vreb Guldbrandsen

emilie.guldbrandsen@gmail.com

hannemikkelson

09.09.2013 kl. 21:40
Hanne Mikkelson, hannemik06@hotmail.com :))

Cecilie

09.09.2013 kl. 21:42
Cecilie Heimdal

cecilie.b.heimdal@gmail.com

Josephine Johansen

09.09.2013 kl. 21:42
:OO

Josse.snuppa@hotmail.com

Josephine Johansen

Simran

09.09.2013 kl. 21:45
Simran

simran.jk@hotmail.no :-)

Erle

09.09.2013 kl. 21:46
Erle Heggelund

Erle.o.heggelund@live.no

♥ Charlotte

09.09.2013 kl. 21:47
Charlotte Nymoen <3

lotta_fotball@hotmail.com <3

Serin

09.09.2013 kl. 21:47
Serin Abrahamsen

Serinabraham@hotmail.com

Veronica

09.09.2013 kl. 21:48
Veronica Bakken

verobakk@live.no

Tonje Eileen Tengesdal

09.09.2013 kl. 21:50
Tonje Eileen Tengesdal

tonje-eileen.tengesdal@live.no

isabel

09.09.2013 kl. 21:53
Isabel Torp Borg :-)

Issator@hotmail.com

Camilla Furulund

09.09.2013 kl. 21:53
Camilla Furulund Jensen.

mail : milleah@hotmail.no

09.09.2013 kl. 21:54
Maria Nguyen , mariang95@hotmail.com

Trine

09.09.2013 kl. 21:58
Trine Stokke

Trine.stokke@gmail.com

Ruth Elise - reej

09.09.2013 kl. 22:00
Ruth Elise Jakobsen

reejblogg@hotmail.com

Kaja

09.09.2013 kl. 22:00
jeg er med

Kaja Nystad Skeie

kanysk98@yahoo.no

Sigrid Verpe

09.09.2013 kl. 22:02
jeg er med :)

Sigrid Verpe

sigrid.katt@hotmail.com

Ida Elisabeth Wibye Thomassen

09.09.2013 kl. 22:02
Ida Elisabeth Wibye Thomassen

idaewt123@hotmail.com :))

Anniken Liv Ruud

09.09.2013 kl. 22:02
Anniken Liv Ruud

anniken-97-@hotmail.com

(yeeey jeg har bursdag daa)

Frida

09.09.2013 kl. 22:03
Frida Marie Johansen

Frida.johansen@hotmail.com

Terese

09.09.2013 kl. 22:06
Terese Prestegrd

x-varme-x@hotmail.com

Jenny Lid

09.09.2013 kl. 22:06
Jenny Lid

jenny_m98@hotmail.no

Tone Sofie

09.09.2013 kl. 22:08
Tone Sofie Lien

Tone-Sofie@hotmail.com

Maria

09.09.2013 kl. 22:10
Maria Haukeberg

maria.aleksandra98@gmail.com

Synne <3

09.09.2013 kl. 22:14
Synne Lvoll Knutsen, 14 :)

synknu@gmail.com
Jeg har likt p facebook :)

Martine Eilertsen, 16

martine-9@hotmail.com

therese

09.09.2013 kl. 22:21
therese

theresejohnsen98@gmail.com

Emilie

09.09.2013 kl. 22:21
Emilie Poulsen

Emilielyngepoulsen@live.no

Tea Svensson

09.09.2013 kl. 22:24
Tea Svensson

teahs-99@hotmail.com

elise

09.09.2013 kl. 22:25
ilise97@hotmail.com

Josephine Johansen

09.09.2013 kl. 22:26
josse.snuppa@hotmail.com

Josephine Johansen

Hilde

09.09.2013 kl. 22:26
Hilde Rnning

Hilde0404@hotmail.com

Silje Ydstie Re

09.09.2013 kl. 22:29
siljeyr@hotmail.com

Thea💎

09.09.2013 kl. 22:29
Thea Christine Bjerkan

thea.ttegirls@hotmail.com

Lotte

09.09.2013 kl. 22:31
Lotte Solheim

Lotte-sj@hotmail.com

Brit Elin<3

09.09.2013 kl. 22:31
Brit Elin Nytr :)

brit_elin2000@hotmail.com

Ester

09.09.2013 kl. 22:37
Ester Haugland

ester_haugland@hotmail.com

Emma

09.09.2013 kl. 22:39
Emma Skjefte

Emma_skjefte1@hotmail.com

Helene Sofie

09.09.2013 kl. 22:40
Helene Sofie Schyen

Heleneschoyen@hotmail.com

Emilie LH

09.09.2013 kl. 22:42
Emilie Loe Hestad

emiliehestad@hotmail.com

Matilde gjesdal

09.09.2013 kl. 22:48
Jeg er meeed:):)

Matilde Gjesdal

matilde_oline@hotmail.com

sofie hansen

09.09.2013 kl. 22:49
Sofie hansen

sofie-hansen70@hotmail.com

Marie

09.09.2013 kl. 22:49
Marie Arnestad

marie_lsk@hotmail.com

bina

09.09.2013 kl. 22:53
Bina Sylthe

binasylth@msn.com

Lone

09.09.2013 kl. 23:01
Lone Vethe

lone.vethe@live.no

gud jeg elsker Eric Saade! Har alltid hatt lyst til f dratt p konsert med han men har ikke ftt tak i billetter...:(

fride

09.09.2013 kl. 23:07
Fride Ingeborgvik

Fridehoem@hotmail.com

Annam Faroki

09.09.2013 kl. 23:39
Anam Farooqui

namnamlover99@hotmail.no

hadde vrt en drm i oppfyllelse!

Maria

09.09.2013 kl. 23:59
Maria Rdseth

maria.roedseth@hotmail.com

Navn

10.09.2013 kl. 00:13
Mari Raaen

mariraaen@hotmail.com

Nora

10.09.2013 kl. 01:50
Nora Strand

nora_strand@hotmail.com

Thea

10.09.2013 kl. 07:08
Thea Sende :)

thea-josefine@hotmail.com

Maria

10.09.2013 kl. 07:12
Maria Steinholt Fosnes

mariaw10@hotmail.com :)

Bor til vanlig i Trondheim, men reiser til Oslo i helgen for beske ei venninde! Hper virkelig p vinne billettene:)

Josephine Johansen

10.09.2013 kl. 07:43
<3 <3 <3 <3 <3

Josephine Johansen

Josse.snuppa@hotmail.com

10.09.2013 kl. 07:46
Nora verli

nora.overli@hotmail.no

Sofie

10.09.2013 kl. 07:52
Sofie Karlgrd

sofie.karlgard@gmail.com

Julie

10.09.2013 kl. 08:11
Julie Teien Kalstad

Julieteienblogg@hotmail.com

kristine kolberg eldstad

10.09.2013 kl. 08:25
jeg er med

sa

10.09.2013 kl. 09:06
Pliiiiz <333

Ida Stvik

10.09.2013 kl. 09:08
idaastovik@gmail.com

Kathrine Underbakke

10.09.2013 kl. 09:11
kathrine_underbakke@hotmail,com

Ylva Berle

10.09.2013 kl. 09:12
Ylva_berle@hotmail.com

Rebekka

10.09.2013 kl. 09:48
rebekkao_97@live.no :) :)

Anne Sant

10.09.2013 kl. 09:54
sa.c@live.no

Thea

10.09.2013 kl. 10:28
ma-fahlv@online.no

Thea M.

Hper jeg vinner!!

Mille Rykke

10.09.2013 kl. 10:43
Mille Andrine J. Rykke, millebupp@yahoo.no ♥

Marie

10.09.2013 kl. 11:18
Marie Ustad

Marie.bu@hotmail.com

Mee

10.09.2013 kl. 11:27
Sara Johansen

szzi@hotmail.com

Thea degrd

10.09.2013 kl. 11:27
thea_97@live.no

Thea Emilie degrd

Anne Mari

10.09.2013 kl. 12:02
Anne Mari Graffer

Vilde

10.09.2013 kl. 12:19
Med:)

Vilde vevle gulla

Vildevevle@gmail.com

Klara

10.09.2013 kl. 13:07
PLIS!! Er stoor fan, elsker han<3

klara.myrvoll@gmail.com

Klara Myrvoll

Lise

10.09.2013 kl. 13:15
lise.lv@hotmail.com

Lise Landsem Vannebo

Pia Holmen

10.09.2013 kl. 13:25
Jeg er med!! =)

Maren

10.09.2013 kl. 13:39
Maren Ensrud

marenkri-95@hotmail.com

:)

Heidi

10.09.2013 kl. 13:42
Heidi Lunde <3

heidi.lunde@hotmail.com

Emilie

10.09.2013 kl. 13:48
Emilie Lynge

Emilielynge@live.no

10.09.2013 kl. 14:04
Karen Andrea Andersen<3

Karen-andrea-97@hotmail.com

Josephine Johansen

10.09.2013 kl. 14:06
<3

Josse.snuppa@hotmail.com

Josephine Johansen

Susanne Dybdal

10.09.2013 kl. 14:09
susannne123@hotmail.com

Susanne Dybdal

Amanda Andersskog

10.09.2013 kl. 14:26
Amanda Andersskog

Amanda-andersskog@hotmail.com

Line Stavland

10.09.2013 kl. 14:27
Line Stavland

line.stavland@hotmail.no

Martine Lwe

10.09.2013 kl. 14:29
Jeg er med!

martinelowe1997@gmail.com

Ingeborg Johanne

10.09.2013 kl. 14:35
Ingeborg Johanne Killingstad

ingeborg.j.killingstad@gmail.com

Camilla Sterner

10.09.2013 kl. 14:42
Camilla Sterner

camillasterner97@gmail.com

Hannah Bye

10.09.2013 kl. 15:02
Hannah Bye

hannahsollibye@hotmail.com

Malin

10.09.2013 kl. 15:03
Malin Nordby

Malin-lola@hotmail.com

Emma rstavik

10.09.2013 kl. 15:03
Emma rstavik

emma.orstavik@gmail.com

:D:DD:D

oline

10.09.2013 kl. 15:18
Oline Bredeli

olineliverpool@hotmail.com

Sigrid

10.09.2013 kl. 15:26
Sigrid Dyrkorn

smar-dy@onine.no

10.09.2013 kl. 15:31
Sanne Myrmel

krmyrmel@hotmail.com <3

celina

10.09.2013 kl. 15:48
Celina Haugen Svendsen

celina-hs@hotmail.com

Mari Hellandsj

10.09.2013 kl. 15:49
Mari Hellandsj

Mari_jojunior@hotmail.com

Ida Johanne

10.09.2013 kl. 15:58
Ida Barseth

Idajohanneb@hotmail.com =)

Lovisa Petersson

10.09.2013 kl. 16:00
Jeg elsker Eric Saade! Kommer fra Sverige selv (bor i Norge).,S har likt han i maaange r,fr han ble kjent i utlandet! Og Eric kommer fra samme sted som broren min,Skne( s har alltid hatt lyst til mte/sett han nr jeg har vrt p besk der). Har prvd og ftt tak i billetter,men har ikke ftt det til :( (har ikke r til billetter..:(( ) dessuten s var jeg syk nr han var i Oslo i fjor (p vg-lista men da kunne jg jo ikke dra :( ) Det jeg liker med han... Alt!, stemmen,uteseendet sangene,ahh,hadde vrt himmelsk vinne! Elsker Eric! <3 :')

Ida Johansen

10.09.2013 kl. 16:05
idaj1999@hotmail.com

Lovisa Petersson

10.09.2013 kl. 16:12
Glemte skrive navnet mitt, Lovisa Petersson llmpsg@hotmail.com

Vill s gjerne overraske venninnen min som hadde bursdag i gr, og dessverre har jeg ikke 350kr til en billett selv :(

Marte Myhr Kjus

10.09.2013 kl. 16:22
Marte Myhr Kjus

epost: marte.m.kjus@gmail.com

Julie Abrahamsen

10.09.2013 kl. 16:25
julie-abr@hotmail.com

Josephine Johansen

10.09.2013 kl. 16:31
Josse.snuppa@hotmail.com

Josephine Johansen

Malin E

10.09.2013 kl. 16:45
Malin@3295.no :-)

Katrine Neergaard

10.09.2013 kl. 16:50
Katrine Neergaard

Kneergaard@hotmail.com

Jenny

10.09.2013 kl. 16:54
Jenny Dahl Aspheim

jennyasphem@icloud.com

henriette hauge klopstad

10.09.2013 kl. 16:57
Henriette Hauge Klopstad

henrietteklopstad@gmail.com

JEG HAR S UTROLIG LYST TIL VINNE, HAR VRT FAN AV HAN HELT SIDEN JEG S HAN FOR FRSTE GANG I LIVET MITT! JEG PRVDE S HARDT F TAK I BILLETTER MEN JEG KLARTE DET IKKE OG DA BEGYNTE JEG GRTE S MYE, HADDE VRT EN STOR DRM OM JEG FIKK VINNE BILLETTENE!! HADDE VRT HELT USANNSYNLIG SE HAN FOR FRSTE GANG!

Anniken Leite

10.09.2013 kl. 16:58
Vil virkelig vinne!! Mail: annikenl@live.no <3

Veronica

10.09.2013 kl. 17:08
Veronica Bjelland Syvertsen

veronicabjelland@hotmail.com

Amanda

10.09.2013 kl. 17:08
med :)

Christina

10.09.2013 kl. 17:15
Hei :)

Eg hper at eg vinner kunne verkelig trengt ein snn dag.

kristen79@hotmail.no

Marie

10.09.2013 kl. 17:17
marie bratty ustad :)

Marie.bu@hotmail.com

Guro

10.09.2013 kl. 17:18
Guro Lindvik Velsvik

gurovelsvik@gmail.com

Camilla Nilsen

10.09.2013 kl. 17:20
Camilla Nilsen

Camilla_nilsen98@hotmail.com

Har kjempe lyst til vinne:)

Sigrid

10.09.2013 kl. 17:29
Sigrid-leirdal@hotmail.com

Sigrid Leirdal

har likt p facebook ogs : )

katrine vallestad

10.09.2013 kl. 17:30
Katrine Vallestad

katrinebieber99@gmail.com

likt p fjesboken^.^

Ingrid Tuva Hansen

10.09.2013 kl. 17:36
hansentuv@msn.com

Ingrid Tuva Hansen :-)

Marte

10.09.2013 kl. 17:41
Marte Huseklepp

marte_hus@hotmail.com

Sami

10.09.2013 kl. 17:57
Samiha Akter :-)

Samihaaakter@gmail.com

Agnes

10.09.2013 kl. 18:00
Agnes Maria Johansson

agnes-j@live.no

Annelin

10.09.2013 kl. 18:13
Annelin Rasmussen :)

annelin.97@hotmail.com

Cecilia Aarli

10.09.2013 kl. 18:17
Cecilia Grytvik Aarli ♥♥

aarlii@hotmail.com

iiii vil vinne ♥♥

kamilla halvorsen

10.09.2013 kl. 18:17
Kamilla Halvorsen

Kamilla-98-8@hotmail.com

Anna Sofia

10.09.2013 kl. 18:45
Anna Sofia Trelsgrd

anna.sofia.trelsgard@hotmail.com

Marita Lie Alvestad

10.09.2013 kl. 18:54
Marita Lie Alvestad

marita-alvestad@hotmail.com

Josephine Johansen

10.09.2013 kl. 19:09
<3 <3 <3

Josephine Johansen

Josse.snuppa@hotmail.com

Ariz

10.09.2013 kl. 19:18
Ariz Ghazi!!

Arej_3@hotmail.com

Julie

10.09.2013 kl. 19:19
Julie.edvardsen@hotmail.com :)

Vilde Lohmann

10.09.2013 kl. 19:31
Vilde Lohmann

vilde-p-l@hotmail.com

Celine Ripel

10.09.2013 kl. 19:36
Snuppeline99@hotmail.com

Tuva S Heimdal

10.09.2013 kl. 19:47
Tuva S Heimdal tuva.s.heimdal@hotmail.com ❤❤

Andrea Kristiansen

10.09.2013 kl. 19:51
andrea.k.kristiansen@hotmail.com

Amalie Eidsvig

10.09.2013 kl. 20:00
Amalie.eidsvig@hotmail.com

Mia Larssen

10.09.2013 kl. 20:10
miablarssen@hotmail.com

10.09.2013 kl. 20:46
josefine gjerstadberget

jossi_rosa@hotmail.com :)))))))

Lisa

11.09.2013 kl. 16:04
lisareksen@live.no

Jenny Sofie Hagen

11.09.2013 kl. 21:59
Jenny_sofie@hotmail.com

Stine

12.09.2013 kl. 12:59
Stine Johansen

sita.edel@gmail.com :)

Hedda

15.09.2013 kl. 13:59
Hedda Bech

Hedda-b@hotmail.no

<3<3<3

aina

15.09.2013 kl. 14:11
Aina Hagans.

Ainafinne1@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

Mathilde Holck

Hei og velkommen til min blogg! Jeg heter Mathilde Holck, er 21 r og kommer fra Trondheim. P denne bloggen legger jeg ut om livet mitt som hndballspiller i Bysen Elite og student p BI. Legg meg gjerne til som venn og flg bloggen videre! :-) For sponsing, samarbeid eller sprsml kontakt meg p matholck.blogg@gmail.com!

Bloggdesign

Sk i bloggen

Design og koding av KvDesign - www.kvdesign.no