Vinn to billetter til Eric Saade

  • 09.09.2013 kl. 20:22

Hei! I sammarbeid med Artistpartner AS deler jeg ut to biletter til to heldige vinnere til Eric Saade konserten i Oslo Sentrum førstkommende lørdag. Slik at de to som vinner kan ta med seg en person hver. Konserten finner sted på sentrum scene klokka 20.00 og du må ikke være over 18 år for å delta. Alt dere trenger å gjøre er å legge igjen en kommentar under innlegget her med navn og e-postadresse + like innlegget her via facebook knappen nedenfor (om du har facebook)

Jeg trekker vinnerne så tidlig som i morgen så det gjelder å være raske!! LYKKE TIL♥

 

188 Kommentarer

Erica

09.09.2013 kl. 20:24
Erica B Johnsen

Ericaebj@gmail.com

Sofia

09.09.2013 kl. 20:26
Sofia Prawatphon

lore0.blogg.no@hotmail.com

09.09.2013 kl. 20:30
Emma otterholt

Emmaotterholt@hotmail.com

Stine

09.09.2013 kl. 20:35
Stine Hjelmaas

stine.hjelmaas@me.com

Sine Helle

09.09.2013 kl. 20:42
Sine Helle

Sine.helle@hotmail.com💕💕

Kristine ♥♥♥♥♥♥♥♥♥

09.09.2013 kl. 20:43
Kristine Spartveit ♥♥♥♥♥♥♥

kristinespartveit@hotmail.com ♥♥♥♥♥♥♥♥

andrea mjøen

09.09.2013 kl. 20:44
Med :) Andrea@mjo1.com

Ragnhild Støa Vatningen

09.09.2013 kl. 20:46
Jeg er med!

ragnhildstoa@hotmail.com

Hanna Marie Stauri

09.09.2013 kl. 20:46
Hanna Stauri - hannamarie97@hotmail.com

Sofie

09.09.2013 kl. 20:48
Sofie Greger

sofievg1@hotmail.com

erlesofie

09.09.2013 kl. 20:51
Er med!

Nora Charlotte Sønstebø

09.09.2013 kl. 20:51
Å så gøy! Jeg deltar gjerne i konkurransen :-) Mailen min er nora_charlotte@hotmail og så heter jeg Nora Sønstebø på Facebook.

Karoline

09.09.2013 kl. 20:51
Karoline Gundersby

karoline.gundersby@hotmail.com

Amalie

09.09.2013 kl. 20:52
Amalie Løvrak - hiphop_amalie@hotmail.com

Marte

09.09.2013 kl. 20:53
Marte Ophaug

marteophaug@gmail.com

Sanne Camilla olsen

09.09.2013 kl. 20:53
Så kult, elsker Eric saade! Mailen min er sannecamilla@live.no

Guro

09.09.2013 kl. 20:54
Ååååååå Eric saade❤❤

Guro bretvik

Guro.bretvik@gmail.com

~Charlotte Wilborn

09.09.2013 kl. 20:57
Charl0tte98@hotmail.com

O'en i Charlotte er null

Det hadde vært sååå gøy!

Amalie Wikmark

09.09.2013 kl. 20:58
Amalie.wikmark@gmail.com

Åse Karin

09.09.2013 kl. 20:59
Åse Karin Langbekkhei

ase.karin@nyvollen.no

Susanne

09.09.2013 kl. 20:59
Susanne Vestgren :)

susanne_lv.96@hotmail.com

Bjørg Eirin Karlsen

09.09.2013 kl. 21:00
Bjørg Eirin Karlsen

bestevenna@live.no

Silje

09.09.2013 kl. 21:00
Silje.brattekleiv@hotmail.no

HÅPER JEG VINNER<3

Elin

09.09.2013 kl. 21:03
:-)

Vilde

09.09.2013 kl. 21:05
Vilde Stordal

vildeamalie@live.no

Martine

09.09.2013 kl. 21:06
Martine kristiansen

Marty.k@hotmail.no

Monica skjeldestad

09.09.2013 kl. 21:06
Monica skjeldestad

Monica12396@hotmail.com

Signe

09.09.2013 kl. 21:06
Signe Furnes Vadøy

signe.f.vadoy@hotmail.com

Regina

09.09.2013 kl. 21:08
Regina Rand

reginarand98@hotmail.com

Heidrun Aanestad

09.09.2013 kl. 21:08
Heidrun Aanestad / hei.k.a@hotmail.com

Hanne

09.09.2013 kl. 21:09
Hanne Talge

hanne.talge@live.no

Chantelle Chan

09.09.2013 kl. 21:10
Chantelle Chan

chantelle-chan99@hotmail.com

<3 Cathrine Vetnes Syvertsen

09.09.2013 kl. 21:11
Cathrine Vetnes Syvertsen :)

cathrine.pusii@hotmail.com

Christina

09.09.2013 kl. 21:12
Christina Løndal

christina.londal@hotmail.com

Cecilie

09.09.2013 kl. 21:17
Cecilie Backer :-D

cec-backer@hotmail.com

Emilie BM

09.09.2013 kl. 21:17
Jeg har likt!!:)

Emilie B. Mjelva

Emiliebmjelva@hotmail.com

Victoria

09.09.2013 kl. 21:20
Victoria Enersen

Victoria_Fotball97@hotmail.com

Julie Brumo

09.09.2013 kl. 21:21
Julie Dahlberg Brumo

Juliedbr99@hotmail.com

Silje Gåsland

09.09.2013 kl. 21:21
silje gåsland

silje.gaasland@hotmail.com

Sunniva

09.09.2013 kl. 21:26
Sunniva

sunpisa@gmail.com

Thea

09.09.2013 kl. 21:30
Thea Kjelstad

theakhk@gmail.com

Josephine

09.09.2013 kl. 21:30
Josephine Johansen

Josse.snuppa@hotmail.com

Johanne

09.09.2013 kl. 21:31
Johanne Skogseth

Johanneus@live.no

Amanda

09.09.2013 kl. 21:31
:)

Kaja

09.09.2013 kl. 21:32
Kaja Handrup Brevik

kajaminatorix@msn.com

Maria

09.09.2013 kl. 21:35
Maria Pedersen-Titternes

mariap-t@hotmail.com

Sofie

09.09.2013 kl. 21:37
sofie tjemsland

sofie-t@live.no

Silje Marie Brattbakk

09.09.2013 kl. 21:37
siljemarie.brattbakk@hotmail.com

julieaagaard

09.09.2013 kl. 21:37
julie aagaard

18 år, trondheim

julieaagaard@hotmail.com

:)):):):))

Sandra

09.09.2013 kl. 21:37
Sandra Løvstakken, sandralovstakken@gmail.com

Vilde

09.09.2013 kl. 21:38
Vilde Bergan Johansen

vildebj@ebnett.no

Josephine Johansen

09.09.2013 kl. 21:39
<3 <3 <3 <3 <3 <3

Josephine Johansen

Josse.snuppa@hotmail.com

Emilie Guldbrandsen

09.09.2013 kl. 21:39
Emilie Øvrebø Guldbrandsen

emilie.guldbrandsen@gmail.com

hannemikkelson

09.09.2013 kl. 21:40
Hanne Mikkelson, hannemik06@hotmail.com :))

Cecilie

09.09.2013 kl. 21:42
Cecilie Heimdal

cecilie.b.heimdal@gmail.com

Josephine Johansen

09.09.2013 kl. 21:42
:OO

Josse.snuppa@hotmail.com

Josephine Johansen

Simran

09.09.2013 kl. 21:45
Simran

simran.jk@hotmail.no :-)

Erle

09.09.2013 kl. 21:46
Erle Heggelund

Erle.o.heggelund@live.no

♥ Charlotte

09.09.2013 kl. 21:47
Charlotte Nymoen <3

lotta_fotball@hotmail.com <3

Serin

09.09.2013 kl. 21:47
Serin Abrahamsen

Serinabraham@hotmail.com

Veronica

09.09.2013 kl. 21:48
Veronica Bakken

verobakk@live.no

Tonje Eileen Tengesdal

09.09.2013 kl. 21:50
Tonje Eileen Tengesdal

tonje-eileen.tengesdal@live.no

isabel

09.09.2013 kl. 21:53
Isabel Torp Borg :-)

Issator@hotmail.com

Camilla Furulund

09.09.2013 kl. 21:53
Camilla Furulund Jensen.

mail : milleah@hotmail.no

09.09.2013 kl. 21:54
Maria Nguyen , mariang95@hotmail.com

Trine

09.09.2013 kl. 21:58
Trine Stokke

Trine.stokke@gmail.com

Ruth Elise - reej

09.09.2013 kl. 22:00
Ruth Elise Jakobsen

reejblogg@hotmail.com

Kaja

09.09.2013 kl. 22:00
jeg er med

Kaja Nystad Skeie

kanysk98@yahoo.no

Sigrid Verpe

09.09.2013 kl. 22:02
jeg er med :)

Sigrid Verpe

sigrid.katt@hotmail.com

Ida Elisabeth Wibye Thomassen

09.09.2013 kl. 22:02
Ida Elisabeth Wibye Thomassen

idaewt123@hotmail.com :))

Anniken Liv Ruud

09.09.2013 kl. 22:02
Anniken Liv Ruud

anniken-97-@hotmail.com

(yeeey jeg har bursdag daa)

Frida

09.09.2013 kl. 22:03
Frida Marie Johansen

Frida.johansen@hotmail.com

Terese

09.09.2013 kl. 22:06
Terese Prestegård

x-varme-x@hotmail.com

Jenny Lid

09.09.2013 kl. 22:06
Jenny Lid

jenny_m98@hotmail.no

Tone Sofie

09.09.2013 kl. 22:08
Tone Sofie Lien

Tone-Sofie@hotmail.com

Maria

09.09.2013 kl. 22:10
Maria Haukeberg

maria.aleksandra98@gmail.com

Synne <3

09.09.2013 kl. 22:14
Synne Løvoll Knutsen, 14 :)

synknu@gmail.com
Jeg har likt på facebook :)

Martine Eilertsen, 16

martine-9@hotmail.com

therese

09.09.2013 kl. 22:21
therese

theresejohnsen98@gmail.com

Emilie

09.09.2013 kl. 22:21
Emilie Poulsen

Emilielyngepoulsen@live.no

Tea Svensson

09.09.2013 kl. 22:24
Tea Svensson

teahs-99@hotmail.com

elise

09.09.2013 kl. 22:25
ilise97@hotmail.com

Josephine Johansen

09.09.2013 kl. 22:26
josse.snuppa@hotmail.com

Josephine Johansen

Hilde

09.09.2013 kl. 22:26
Hilde Rønning

Hilde0404@hotmail.com

Silje Ydstie Røe

09.09.2013 kl. 22:29
siljeyr@hotmail.com

Thea💎

09.09.2013 kl. 22:29
Thea Christine Bjerkan

thea.ttegirls@hotmail.com

Lotte

09.09.2013 kl. 22:31
Lotte Solheim

Lotte-sj@hotmail.com

Brit Elin<3

09.09.2013 kl. 22:31
Brit Elin Nytrø :)

brit_elin2000@hotmail.com

Ester

09.09.2013 kl. 22:37
Ester Haugland

ester_haugland@hotmail.com

Emma

09.09.2013 kl. 22:39
Emma Skjefte

Emma_skjefte1@hotmail.com

Helene Sofie

09.09.2013 kl. 22:40
Helene Sofie Schøyen

Heleneschoyen@hotmail.com

Emilie LH

09.09.2013 kl. 22:42
Emilie Loe Hestad

emiliehestad@hotmail.com

Matilde gjesdal

09.09.2013 kl. 22:48
Jeg er meeed:):)

Matilde Gjesdal

matilde_oline@hotmail.com

sofie hansen

09.09.2013 kl. 22:49
Sofie hansen

sofie-hansen70@hotmail.com

Marie

09.09.2013 kl. 22:49
Marie Arnestad

marie_lsk@hotmail.com

bina

09.09.2013 kl. 22:53
Bina Sylthe

binasylth@msn.com

Lone

09.09.2013 kl. 23:01
Lone Vethe

lone.vethe@live.no

Åå gud jeg elsker Eric Saade! Har alltid hatt lyst til å få dratt på konsert med han men har ikke fått tak i billetter...:(

fride

09.09.2013 kl. 23:07
Fride Ingeborgvik

Fridehoem@hotmail.com

Annam Faroki

09.09.2013 kl. 23:39
Anam Farooqui

namnamlover99@hotmail.no

hadde vært en drøm i oppfyllelse!

Maria

09.09.2013 kl. 23:59
Maria Rødseth

maria.roedseth@hotmail.com

Navn

10.09.2013 kl. 00:13
Mari Raaen

mariraaen@hotmail.com

Nora

10.09.2013 kl. 01:50
Nora Strand

nora_strand@hotmail.com

Thea

10.09.2013 kl. 07:08
Thea Sende :)

thea-josefine@hotmail.com

Maria

10.09.2013 kl. 07:12
Maria Steinholt Fosnes

mariaw10@hotmail.com :)

Bor til vanlig i Trondheim, men reiser til Oslo i helgen for å besøke ei venninde! Håper virkelig på å vinne billettene:)

Josephine Johansen

10.09.2013 kl. 07:43
<3 <3 <3 <3 <3

Josephine Johansen

Josse.snuppa@hotmail.com

10.09.2013 kl. 07:46
Nora Øverli

nora.overli@hotmail.no

Sofie

10.09.2013 kl. 07:52
Sofie Karlgård

sofie.karlgard@gmail.com

Julie

10.09.2013 kl. 08:11
Julie Teien Kalstad

Julieteienblogg@hotmail.com

kristine kolberg eldstad

10.09.2013 kl. 08:25
jeg er med

Åsa

10.09.2013 kl. 09:06
Pliiiiz <333

Ida Støvik

10.09.2013 kl. 09:08
idaastovik@gmail.com

Kathrine Underbakke

10.09.2013 kl. 09:11
kathrine_underbakke@hotmail,com

Ylva Berle

10.09.2013 kl. 09:12
Ylva_berle@hotmail.com

Rebekka

10.09.2013 kl. 09:48
rebekkao_97@live.no :) :)

Anne Sant

10.09.2013 kl. 09:54
sa.c@live.no

Thea

10.09.2013 kl. 10:28
ma-fahlv@online.no

Thea M.

Håper jeg vinner!!

Mille Rykke

10.09.2013 kl. 10:43
Mille Andrine J. Rykke, millebupp@yahoo.no ♥

Marie

10.09.2013 kl. 11:18
Marie Ustad

Marie.bu@hotmail.com

Mee

10.09.2013 kl. 11:27
Sara Johansen

szzi@hotmail.com

Thea Ødegård

10.09.2013 kl. 11:27
thea_97@live.no

Thea Emilie Ødegård

Anne Mari

10.09.2013 kl. 12:02
Anne Mari Graffer

Vilde

10.09.2013 kl. 12:19
Med:)

Vilde vevle gulla

Vildevevle@gmail.com

Klara

10.09.2013 kl. 13:07
PLIS!! Er stoor fan, elsker han<3

klara.myrvoll@gmail.com

Klara Myrvoll

Lise

10.09.2013 kl. 13:15
lise.lv@hotmail.com

Lise Landsem Vannebo

Pia Holmen

10.09.2013 kl. 13:25
Jeg er med!! =)

Maren

10.09.2013 kl. 13:39
Maren Ensrud

marenkri-95@hotmail.com

:)

Heidi

10.09.2013 kl. 13:42
Heidi Lunde <3

heidi.lunde@hotmail.com

Emilie

10.09.2013 kl. 13:48
Emilie Lynge

Emilielynge@live.no

10.09.2013 kl. 14:04
Karen Andrea Andersen<3

Karen-andrea-97@hotmail.com

Josephine Johansen

10.09.2013 kl. 14:06
<3

Josse.snuppa@hotmail.com

Josephine Johansen

Susanne Dybdal

10.09.2013 kl. 14:09
susannne123@hotmail.com

Susanne Dybdal

Amanda Andersskog

10.09.2013 kl. 14:26
Amanda Andersskog

Amanda-andersskog@hotmail.com

Line Stavland

10.09.2013 kl. 14:27
Line Stavland

line.stavland@hotmail.no

Martine Løwe

10.09.2013 kl. 14:29
Jeg er med!

martinelowe1997@gmail.com

Ingeborg Johanne

10.09.2013 kl. 14:35
Ingeborg Johanne Killingstad

ingeborg.j.killingstad@gmail.com

Camilla Sterner

10.09.2013 kl. 14:42
Camilla Sterner

camillasterner97@gmail.com

Hannah Bye

10.09.2013 kl. 15:02
Hannah Bye

hannahsollibye@hotmail.com

Malin

10.09.2013 kl. 15:03
Malin Nordby

Malin-lola@hotmail.com

Emma Ørstavik

10.09.2013 kl. 15:03
Emma Ørstavik

emma.orstavik@gmail.com

:D:DD:D

oline

10.09.2013 kl. 15:18
Oline Bredeli

olineliverpool@hotmail.com

Sigrid

10.09.2013 kl. 15:26
Sigrid Dyrkorn

smar-dy@onine.no

10.09.2013 kl. 15:31
Sanne Myrmel

krmyrmel@hotmail.com <3

celina

10.09.2013 kl. 15:48
Celina Haugen Svendsen

celina-hs@hotmail.com

Mari Hellandsjø

10.09.2013 kl. 15:49
Mari Hellandsjø

Mari_jojunior@hotmail.com

Ida Johanne

10.09.2013 kl. 15:58
Ida Barseth

Idajohanneb@hotmail.com =)

Lovisa Petersson

10.09.2013 kl. 16:00
Jeg elsker Eric Saade! Kommer fra Sverige selv (bor i Norge).,Så har likt han i maaange år,før han ble kjent i utlandet! Og Eric kommer fra samme sted som broren min,Skåne( så har alltid hatt lyst til å møte/sett han når jeg har vært på besøk der). Har prøvd og fått tak i billetter,men har ikke fått det til :( (har ikke rå til billetter..:(( ) dessuten så var jeg syk når han var i Oslo i fjor (på vg-lista men da kunne jg jo ikke dra :( ) Det jeg liker med han... Alt!, stemmen,uteseendet sangene,ahh,hadde vært himmelsk å vinne! Elsker Eric! <3 :')

Ida Johansen

10.09.2013 kl. 16:05
idaj1999@hotmail.com

Lovisa Petersson

10.09.2013 kl. 16:12
Glemte å skrive navnet mitt, Lovisa Petersson llmpsg@hotmail.com

Vill så gjerne overraske venninnen min som hadde bursdag i går, og dessverre har jeg ikke 350kr til en billett selv :(

Marte Myhr Kjus

10.09.2013 kl. 16:22
Marte Myhr Kjus

epost: marte.m.kjus@gmail.com

Julie Abrahamsen

10.09.2013 kl. 16:25
julie-abr@hotmail.com

Josephine Johansen

10.09.2013 kl. 16:31
Josse.snuppa@hotmail.com

Josephine Johansen

Malin E

10.09.2013 kl. 16:45
Malin@3295.no :-)

Katrine Neergaard

10.09.2013 kl. 16:50
Katrine Neergaard

Kneergaard@hotmail.com

Jenny

10.09.2013 kl. 16:54
Jenny Dahl Aspheim

jennyasphem@icloud.com

henriette hauge klopstad

10.09.2013 kl. 16:57
Henriette Hauge Klopstad

henrietteklopstad@gmail.com

JEG HAR SÅ UTROLIG LYST TIL Å VINNE, HAR VÆRT FAN AV HAN HELT SIDEN JEG SÅ HAN FOR FØRSTE GANG I LIVET MITT! JEG PRØVDE SÅ HARDT Å FÅ TAK I BILLETTER MEN JEG KLARTE DET IKKE OG DA BEGYNTE JEG Å GRÅTE SÅ MYE, HADDE VÆRT EN STOR DRØM OM JEG FIKK VINNE BILLETTENE!! HADDE VÆRT HELT USANNSYNLIG Å SE HAN FOR FØRSTE GANG!

Anniken Leite

10.09.2013 kl. 16:58
Vil virkelig vinne!! Mail: annikenl@live.no <3

Veronica

10.09.2013 kl. 17:08
Veronica Bjelland Syvertsen

veronicabjelland@hotmail.com

Amanda

10.09.2013 kl. 17:08
med :)

Christina

10.09.2013 kl. 17:15
Hei :)

Eg håper at eg vinner kunne verkelig trengt ein sånn dag.

kristen79@hotmail.no

Marie

10.09.2013 kl. 17:17
marie brattøy ustad :)

Marie.bu@hotmail.com

Guro

10.09.2013 kl. 17:18
Guro Lindvik Velsvik

gurovelsvik@gmail.com

Camilla Nilsen

10.09.2013 kl. 17:20
Camilla Nilsen

Camilla_nilsen98@hotmail.com

Har kjempe lyst til å vinne:)

Sigrid

10.09.2013 kl. 17:29
Sigrid-leirdal@hotmail.com

Sigrid Leirdal

har likt på facebook også : )

katrine vallestad

10.09.2013 kl. 17:30
Katrine Vallestad

katrinebieber99@gmail.com

likt på fjesboken^.^

Ingrid Tuva Hansen

10.09.2013 kl. 17:36
hansentuv@msn.com

Ingrid Tuva Hansen :-)

Marte

10.09.2013 kl. 17:41
Marte Huseklepp

marte_hus@hotmail.com

Sami

10.09.2013 kl. 17:57
Samiha Akter :-)

Samihaaakter@gmail.com

Agnes

10.09.2013 kl. 18:00
Agnes Maria Johansson

agnes-j@live.no

Annelin

10.09.2013 kl. 18:13
Annelin Rasmussen :)

annelin.97@hotmail.com

Cecilia Aarli

10.09.2013 kl. 18:17
Cecilia Grytvik Aarli ♥♥

aarlii@hotmail.com

iiii vil vinne ♥♥

kamilla halvorsen

10.09.2013 kl. 18:17
Kamilla Halvorsen

Kamilla-98-8@hotmail.com

Anna Sofia

10.09.2013 kl. 18:45
Anna Sofia Trelsgård

anna.sofia.trelsgard@hotmail.com

Marita Lie Alvestad

10.09.2013 kl. 18:54
Marita Lie Alvestad

marita-alvestad@hotmail.com

Josephine Johansen

10.09.2013 kl. 19:09
<3 <3 <3

Josephine Johansen

Josse.snuppa@hotmail.com

Ariz

10.09.2013 kl. 19:18
Ariz Ghazi!!

Arej_3@hotmail.com

Julie

10.09.2013 kl. 19:19
Julie.edvardsen@hotmail.com :)

Vilde Lohmann

10.09.2013 kl. 19:31
Vilde Lohmann

vilde-p-l@hotmail.com

Celine Ripel

10.09.2013 kl. 19:36
Snuppeline99@hotmail.com

Tuva S Heimdal

10.09.2013 kl. 19:47
Tuva S Heimdal tuva.s.heimdal@hotmail.com ❤❤

Andrea Kristiansen

10.09.2013 kl. 19:51
andrea.k.kristiansen@hotmail.com

Amalie Eidsvig

10.09.2013 kl. 20:00
Amalie.eidsvig@hotmail.com

Mia Larssen

10.09.2013 kl. 20:10
miablarssen@hotmail.com

10.09.2013 kl. 20:46
josefine gjerstadberget

jossi_rosa@hotmail.com :)))))))

Lisa

11.09.2013 kl. 16:04
lisareksen@live.no

Jenny Sofie Hagen

11.09.2013 kl. 21:59
Jenny_sofie@hotmail.com

Stine

12.09.2013 kl. 12:59
Stine Johansen

sita.edel@gmail.com :)

Hedda

15.09.2013 kl. 13:59
Hedda Bech

Hedda-b@hotmail.no

<3<3<3

aina

15.09.2013 kl. 14:11
Aina Haganæs.

Ainafinne1@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

Mathilde Holck

Hei og velkommen til min blogg! Jeg heter Mathilde Holck, er 20 år og kommer fra Trondheim. På bloggen min legger jeg ut hverdagsinnlegg, antrekk, anbefalinger, videoblogger og alt annet jeg måtte finne på! Legg meg gjerne til som venn og følg bloggen videre! :-) For sponsing, samarbeid eller spørsmål kontakt meg på matholck.blogg@gmail.com!

Bloggdesign

Søk i bloggen

Design og koding av KvDesign - www.kvdesign.no
hits