Heii! I går solet vi oss ved bassenget til de fleste kjente antydninger til solbrenthet haha, tok ikke så veldig lang tid. Jeg ligger og leser og plutselig sovnet jeg, så blir jeg liggende i samme stilling og sviii kroppen i flere timer. Til lunsj gikk vi langs promenaden jeg snakket om og spiste på en fantastisk sushirestaurant etter anbefaling fra frøken badendyck. Skikkelig ordentlig god sushi. Jeg tok noen outfitbilder som dere kan få se litt senere.
Hotellet vårt heter forresten Riu Palace and Resort Meloneras
Ha en fin dag ♥
Så fint, gleder meg til å se flere bilder!
Åååh håper du legger ut masse fine bilder av plassen og basseng og alt! Blir i så godt humør når jeg kan drømme meg bort i bildene dine
håper du koser deg masse! er litt mesunnelig haha :))
härliga bilder!
Åå jeg har vært der! Elsker sushien der. Meloneras er så fint
Hei! Skal til Costa Meloneras selv når jeg har vinterferie neste uke. Var der ifjor, men lurer likevel på om det er noe du kan anbefale å se/gjøre der nede?
Nam! :)))