heej babes
Nå skal jeg legge meg, men jeg tenkte bare å stikke innom bloggen en tur før the big day. Jeg som mange andre ungdommer i Norge, er litt smånervøs akkurat nå. Vi har nemlig norskseksamen i morgen. Det er så rart, for det er liksom dette vi har gått på skole i ti år for. Det er liksom det vi, eller hvertfall jeg, har gruet meg til i ti år! Haha sykt at jeg faktisk har eksamen I MORGEN ææh jeg skjønner ikke. Føler jeg er en åttendeklassing eller noe enda, God I’m not ready for this.
Ønsker alle dere som kom opp i norsk, massemasse lykke til i morgen! Jeg trenger også litt lykke, so wish me luck♥♥!
34 kommentarer
Hei Mathilde! God natt, sov godt

// La forresten akkurat ut et innlegg hvor jeg anbefalte din blogg, ta en titt om du føler for det
håper på det beste imorgen lykke til og god natt
Nammenam
lykke til finaa, går nok fint!
Masse lykke til i morgen!
Masse lykke til
jeg hadde matteeksamen på tirsdag..
Har du macbook pro med retina eller uten? Er macbook verdt pengene?
ahah i love how confortable you guys are at school <3
yummy picts xx
Lykke til i morgen! Jeg har hatt norsk og engelsktentamen så langt… bare matte igjen…
Masse lykke til!:-)
LYKKE TIL HIHIHIHI ilø
Har norskeksamen selv i morgen! Masse lykke til!
Har også eksamen i morgen. Masse masse lykke til til deg og<3
Masse lykke til
Har norskeksamen jeg og i morgen! Håper på det beste!
masse lykke til!!!!:33
Masse masse lykke til,you can do this shit!!!!!!:-)
Det er akkurat som en vanlig tentamen bare strengere regler, men lykke til da
Masse lykke til!!! Du er herlig! <3
Masse lykke til! :D<3
wish u luck
lykke til
Kan du skrive om hvordan det gikk og hva du skrev om :D? Hadde den i dag og håpa på enklere oppgaver :/
Åhh herre det er så godt å være ferdig i hvertfall med en. Håper det gikk bra med deg i dag og masse lykke til i morgen!
Jeg hadde norskeksamen i bokmål idag og føler det gikk ganske bra, men oppgavene var vanskelige! Hadde dere nynorsk eller bokmål idag og hvilke oppgave valgte du??
Håper det gikk bra med deg, og lykke til i morgen også!
Btw; digger bloggen din! <3
ønsker deg masse lykke til!
hadde også norskeksamen idag men heldigvis etter i morgen er vi ferdig
Heei!
Hadde også norskeksamen i dag, hvilken oppgave valgte du?
Hvor ofte trener du? Og hva gjør dere nå som håndballsesongen er ferdig? Du har sååå fin kropp
Hvor har du kjøpt iphone dekslet ??
Håper eksamenen gikk bra Mathilde!!
Ikke for å være sånn “hallo, ungdomsskolen teller ikke, lol” – fordi jeg HATER når folk er sånn. MEN, slapp av. Så lenge du har gode nok karakterer til å komme inn på skolen du vil inn på, så teller ikke karakterene dine noen ting videre. Husker jeg gruet meg kjempe mye til engelsk eksamen i fjor, 10ene klasse – men nå ser jeg jo at det ikke egentlig har så mye å si.
Eksamenene på VGS derimot.. Det er de som “avgjør livet ditt” – lol det høres dumt ut.. men sant! Så gru det heller til det, hvis du kommer opp (kom heldigvis ikke opp i skriftlig, får håpe jeg ikke kommer opp i muntlig!). Selvfølgelig er eksamenene på ungdomsskolen også viktig, men syns lærerene på ungdomsskolen tar det ALT for alvorlig. Husker de sa til oss at det er nå det teller, dette avgjør alt, osv osv.
Skjønner godt at du gruer deg, og jeg husker jeg tenkte også sånn “HJELP, this is it”. hehe. Håper du får karakterene du forventer, og at alt gikk fint – og bare slapp av! hihi
Lukke til på nynorsk i morgon! Eg håper at eg får det bra til… haha. Jeg kom også opp i norsk
My instagram martadominiece
Kan du lage et innlegg hvor du viser forskjellige antrekk som passer med de nye blå, korte conversene dine?
Hvor er det gule mobildekselet ditt fra? hehe