I starten av juli dro jeg til Kreta med familien, Thea og Martine og deres familie. Der var også Anna med familien og noen venner av familien deres så det var fult av kjentfolk haha. Savner det såånn! Vi var der to uker og lå på to forskjellige hotell.
Når vi kom hjem fra syden så sto det masse hytteturer i kø og en av dem var på Hvaler, hytta til Johanna. Jeg, Anna, Pernille og Johanna tok nattoget til Hvaler, og det var noe av det morsomste! Vi fire skulle egentlig dele på en knøttliten lugar, men konduktøren så at dette ikke kom til å gå særlig bra så vi fikk enda en gratis haha. Og når jeg sier knøttliten, så snakker vi ganske så liten altså. Og selvfølgelig begynte vi å fortelle spøkelseshistorier osv og dere kan jo se for dere hvor skummelt det egentlig var. Eller kanskje bare jeg som synes det haha.
Haha såå kommer vi til den berømte båtleiren. Vi sju jentene dro på båtleir på Fosen for å få båtserifikat og fordi vi egentlig ikke hadde noe bedre å gjøre haha. Når jeg ser tilbake på det og tenker på hvor sykt morsomt vi egentlig hadde det, så er jeg glad vi dro, men der og da syntes vi skikkelig synd på oss. Hadde hele tiden krig og krangel med lederne og det var så morsomt jeg har ikke ord.
Hva synes dere?
Så kult! <3
Fine bilder! Så søt dere er :))
Ser ut som om du har hatt det veldig fint:)
fine bilder og minner
koselig :))
Herlige minner!
Så fine bilder!
hvor høy er johanna
?
Åh, herlig! <3
pynter dere på båtleir mn ikke på skolen?o.O
Mange herlige minner!
fine minner og fine bilder
you have such interesting life)jealous
Det ser ut som om du har hatt det veldig fint
Kan du legge ut bilde av deg(gjengen) din når dere gikk i 8. klasse? pliis?
ser ut som du har hatt det gøy
Du er kjempepen !♥♥
Du hadde et fint år! Håper du får et fint nyttår også!
Hvis du går inn på maddepaddee sin blogg, så går du litt lengere ned til du ser ei jente med rød caps på vensteret side, hvor de derre sponsorene er, så ser du ei jente som linger no helt sykt på Thea eller Martine, de to tvillingene som du kjenner,
følte jeg bare måtte si det, hvis ikke det er de da!
Looks like fun!
xoxo
martine and thea <3 !
It looks like it was the perfect holidays!
Har Thea eller Martine blogg?