Er så herlig å starte dagen med en sunn og god frokost. Man trenger ikke sette av mer en ti minutter på å lage en like fristende frokost som den jeg lagde i dag. Spør du meg blir hele dagen mye bedre, spesielt hvis man setter av tid til en liten treningsøkt i tilleg!! Men det er kanskje litt for mye å frvente av seg selv på en lørdags morgen haha.
Mathilde rakk å skrive litt før hun føyk ut av døra med hånballbagen haha. Er forresten Pernille som blogger nå fordi Mathilde er på vei til Støren for å spille hånball kamp. Så drar hun videre til Oppdal for å spille der. Hun blir borte i nesten hele dag. Men når hun kommer hjem i kveld, så skal Aurora ligge over. Det blir jo sikkert koselig da:) Takk for meeeeeg!!!:)
16 kommentarer
Åh, så godt
Den frokosten så god ut
missunnelig!
nam
nam! såg utrolig godt ut
Så super godt ut!
Nam! Så godt ut ja
Gulerot og agurk er jo så godt. Spesielt hvis man har dip 
naam! så utrolig godt ut
Jeg ELSKER gulrot<3
hmmmm looks fab!
beautfiul picts wow <3
får en flott blogg! stå på, jeg heier på deg! har du tatt alle bildene selv? flotte bilder, absolutt flotte bilder! ha en strålend kveld videre å stå på på skolen! jeg har troen på deg.
Så kjempe godt ut!
Elsker bloggen din:-D
klem helene
det e over 50% fett i salami og e faktisk nå av det mest usunne kjøttpålegge du kan spis.
MaKeupyoursweetlife.blogg.no
ååå. Elsker bloggen din!
Hei! jeg setter stor pris på at noen her leser bloggen min! det er virkleig kjedelig å skrive… og ingenleser det du skriver !
tamarasecret.blogg.no