hits

Jeg deler ut billetter til FUTURE-konsert!

  • 23.09.2017 kl. 16:15

Hei folkens! N er det snart klart for klippe snora og ta vel i mot UKA her i Trondheim. For dere som ikke vet hva UKA er, s er det en kulturfestival laget av studenter. UKA byr p ulike konserter, teaterforestillinger og kule temafester. Du m heller ikke vre student for delta p arrangementene, det er Norges strste kulturfestival og byr p noe for alle og enhver. Jeg har dessverre ikke mulighet til vre med p s veldig mye av det som arrangeres, MEN en ting jeg vet jeg skal er p FUTURE konsert!! Wiii gleder meg! Og ikke nok med det, men i samarbeid med UKA har jeg ftt gleden av dele ut to billetter, til en heldig vinner som fr ta med seg en venn! Konserten er den 10.oktober i Ddens Dal her i Trondheim, hvor drene pnes 18.30. Det er 18 rs aldergrense. 

Alt dere trenger gjre for vre med i trekningen av billettene er kommentere navn + e-postadresse i kommentarfeltet under dette innlegget + dele dette innlegget p Facebook!

LYKKE TIL ♥

33 Kommentarer

jamil barry

23.09.2017 kl. 16:34
Hei :) takk for det ;) uansett om jeg vinner , trur ikk det er tid mte n :) det finnes ikk noe bl blmster som dg :) will be :) take care.

Ida Nideng

23.09.2017 kl. 16:41
Ida, isnideng@broadpark.no😁

Rikke Lossius

23.09.2017 kl. 19:16
rikkelossius00@hotmail.com :-)

Cecilie Nss

23.09.2017 kl. 22:18
cecilie9@msn.com

Kathrine Hov

24.09.2017 kl. 10:25
Kathrine Hov, kathrine.hov@hotmail.com

Sophie Marken

24.09.2017 kl. 11:48
Sophie Marken, smaarken@hotmail.no

instagram; sophienaan

Andrea

25.09.2017 kl. 17:19
Andrea Huus

Andrea.huus@gmail.com

Kine

25.09.2017 kl. 18:04
Kine Eidem

Eidem.kine@gmail.com

Julie Marie Larsen

25.09.2017 kl. 20:35
juliepia@live.no :D

Ida

25.09.2017 kl. 20:48
Ida Storm

Idakjel@hotmail.com

✌🏼

Hedda Sevatdal

25.09.2017 kl. 20:50
!!

Sylvi

25.09.2017 kl. 21:25
Sylvi Phuong Huynh

sylvi2602@hotmail.com 😊

Silje Dischington

26.09.2017 kl. 09:11
:D

Synne

26.09.2017 kl. 12:04
Synne Pedersen Ksbl

synne.kaasbol@hotmail.com

sara trd

26.09.2017 kl. 21:05
zahrae-99@hotmail.com !! hre Kendrick lamar kanskje stikk innom i tillgg!!

Julie

27.09.2017 kl. 10:16
Julie Borge

juliebobly@hotmail.com

Solveig Lvseth

27.09.2017 kl. 12:14
Slovseth@gmail.com

Naomi

27.09.2017 kl. 13:51
Naomi Emilia

Naomi.emilia@hotmail.com

Frida Ha

27.09.2017 kl. 14:43
Frida Ha

Frida_ha98@hotmail.com <3

Vera Schei-Berg

27.09.2017 kl. 18:41
Vera Schei-Berg

veraa94@hotmail.com

:)

Victoria Ambrosia

27.09.2017 kl. 20:55
Victoria.aasland@hotmail.com

Hanna Wirum Rd

27.09.2017 kl. 22:10
Hanna Wirum Rd

hanna.wr@hotmail.com!!

Martin Systad Geiran

28.09.2017 kl. 18:55
!:)

Martin Systad Geiran

28.09.2017 kl. 18:56
martin.geiran@hotmail.com

Trude Gundersen

29.09.2017 kl. 13:43
Trudeg@hotmail.no

Nora Stle

29.09.2017 kl. 13:56
🤗🤗 norastole@outlook.com

Helene

29.09.2017 kl. 15:24
Helene Fornes

Helene.grindvik.fornes@gmail.com :-)

Caroline

30.09.2017 kl. 15:51
Caroline Berntsen :)

caroline.r.berntsen@gmail.com

Emily

02.10.2017 kl. 13:16
Emily Elvedal, emilye@live.no 👏🏼

eline

02.10.2017 kl. 14:43
Eline Gundersen // eline,gundersen@hotmail.com <33

Danira

03.10.2017 kl. 11:33
Danira

danira.peskovic@live.no

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mohammed Abdullahi

03.10.2017 kl. 15:35
Mohammed Abdullahi mohamed_97@hotmail.no

Elise Gundersen

06.10.2017 kl. 12:56
Elise Gundersen og elise_gundersen@hotmail.no

Skriv en ny kommentar

Mathilde Holck

Hei og velkommen til min blogg! Jeg heter Mathilde Holck, er 21 r og kommer fra Trondheim. P denne bloggen legger jeg ut om livet mitt som hndballspiller i Bysen Elite og student p BI. Legg meg gjerne til som venn og flg bloggen videre! :-) For sponsing, samarbeid eller sprsml kontakt meg p matholck.blogg@gmail.com!

Bloggdesign

Sk i bloggen

Design og koding av KvDesign - www.kvdesign.no