Jeg deler ut billetter til FUTURE-konsert!

  • 23.09.2017 kl. 16:15

Hei folkens! Nå er det snart klart for å klippe snora og ta vel i mot UKA her i Trondheim. For dere som ikke vet hva UKA er, så er det en kulturfestival laget av studenter. UKA byr på ulike konserter, teaterforestillinger og kule temafester. Du må heller ikke være student for å delta på arrangementene, det er Norges største kulturfestival og byr på noe for alle og enhver. Jeg har dessverre ikke mulighet til å være med på så veldig mye av det som arrangeres, MEN en ting jeg vet jeg skal er på FUTURE konsert!! Wiii gleder meg! Og ikke nok med det, men i samarbeid med UKA har jeg fått gleden av å dele ut to billetter, til en heldig vinner som får ta med seg en venn! Konserten er den 10.oktober i Dødens Dal her i Trondheim, hvor dørene åpnes 18.30. Det er 18 års aldergrense. 

Alt dere trenger å gjøre for å være med i trekningen av billettene er å kommentere navn + e-postadresse i kommentarfeltet under dette innlegget + dele dette innlegget på Facebook!

LYKKE TIL ♥

33 Kommentarer

jamil barry

23.09.2017 kl. 16:34
Hei :) takk for det ;) uansett om jeg vinner , trur ikk det er tid å møte nå :) det finnes ikk noe blå blØmster som dg :) will be :) take care.

Ida Nideng

23.09.2017 kl. 16:41
Ida, isnideng@broadpark.no😁

Rikke Lossius

23.09.2017 kl. 19:16
rikkelossius00@hotmail.com :-)

Cecilie Næss

23.09.2017 kl. 22:18
cecilie9@msn.com

Kathrine Hov

24.09.2017 kl. 10:25
Kathrine Hov, kathrine.hov@hotmail.com

Sophie Marken

24.09.2017 kl. 11:48
Sophie Marken, smaarken@hotmail.no

instagram; sophienaan

Andrea

25.09.2017 kl. 17:19
Andrea Huus

Andrea.huus@gmail.com

Kine

25.09.2017 kl. 18:04
Kine Eidem

Eidem.kine@gmail.com

Julie Marie Larsen

25.09.2017 kl. 20:35
juliepia@live.no :D

Ida

25.09.2017 kl. 20:48
Ida Storm

Idakjel@hotmail.com

✌🏼

Hedda Sevatdal

25.09.2017 kl. 20:50
!!

Sylvi

25.09.2017 kl. 21:25
Sylvi Phuong Huynh

sylvi2602@hotmail.com 😊

Silje Dischington

26.09.2017 kl. 09:11
:D

Synne

26.09.2017 kl. 12:04
Synne Pedersen Kåsbøl

synne.kaasbol@hotmail.com

sara trd

26.09.2017 kl. 21:05
zahrae-99@hotmail.com !! høre Kendrick lamar kanskje stikk innom i tillægg!!

Julie

27.09.2017 kl. 10:16
Julie Borge

juliebobly@hotmail.com

Solveig Løvseth

27.09.2017 kl. 12:14
Slovseth@gmail.com

Naomi

27.09.2017 kl. 13:51
Naomi Emilia

Naomi.emilia@hotmail.com

Frida Ha

27.09.2017 kl. 14:43
Frida Ha

Frida_ha98@hotmail.com <3

Vera Schei-Berg

27.09.2017 kl. 18:41
Vera Schei-Berg

veraa94@hotmail.com

:)

Victoria Ambrosia

27.09.2017 kl. 20:55
Victoria.aasland@hotmail.com

Hanna Wirum Rød

27.09.2017 kl. 22:10
Hanna Wirum Rød

hanna.wr@hotmail.com!!

æææ

Martin Systad Geiran

28.09.2017 kl. 18:55
!:)

Martin Systad Geiran

28.09.2017 kl. 18:56
martin.geiran@hotmail.com

Trude Gundersen

29.09.2017 kl. 13:43
Trudeg@hotmail.no

Nora Støle

29.09.2017 kl. 13:56
🤗🤗 norastole@outlook.com

Helene

29.09.2017 kl. 15:24
Helene Fornes

Helene.grindvik.fornes@gmail.com :-)

Caroline

30.09.2017 kl. 15:51
Caroline Berntsen :)

caroline.r.berntsen@gmail.com

Emily

02.10.2017 kl. 13:16
Emily Elvedal, emilye@live.no 👏🏼

eline

02.10.2017 kl. 14:43
Eline Gundersen // eline,gundersen@hotmail.com <33

Danira

03.10.2017 kl. 11:33
Danira

danira.peskovic@live.no

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mohammed Abdullahi

03.10.2017 kl. 15:35
Mohammed Abdullahi mohamed_97@hotmail.no

Elise Gundersen

06.10.2017 kl. 12:56
Elise Gundersen og elise_gundersen@hotmail.no

Skriv en ny kommentar

Mathilde Holck

Hei og velkommen til min blogg! Jeg heter Mathilde Holck, er 20 år og kommer fra Trondheim. På bloggen min legger jeg ut hverdagsinnlegg, antrekk, anbefalinger, videoblogger og alt annet jeg måtte finne på! Legg meg gjerne til som venn og følg bloggen videre! :-) For sponsing, samarbeid eller spørsmål kontakt meg på matholck.blogg@gmail.com!

Bloggdesign

Søk i bloggen

Design og koding av KvDesign - www.kvdesign.no
hits