hits

Jeg deler ut billetter til FUTURE-konsert!

Hei folkens! N er det snart klart for klippe snora og ta vel i mot UKA her i Trondheim. For dere som ikke vet hva UKA er, s er det en kulturfestival laget av studenter. UKA byr p ulike konserter, teaterforestillinger og kule temafester. Du m heller ikke vre student for delta p arrangementene, det er Norges strste kulturfestival og byr p noe for alle og enhver. Jeg har dessverre ikke mulighet til vre med p s veldig mye av det som arrangeres, MEN en ting jeg vet jeg skal er p FUTURE konsert!! Wiii gleder meg! Og ikke nok med det, men i samarbeid med UKA har jeg ftt gleden av dele ut to billetter, til en heldig vinner som fr ta med seg en venn! Konserten er den 10.oktober i Ddens Dal her i Trondheim, hvor drene pnes 18.30. Det er 18 rs aldergrense. 

Alt dere trenger gjre for vre med i trekningen av billettene er kommentere navn + e-postadresse i kommentarfeltet under dette innlegget + dele dette innlegget p Facebook!

LYKKE TIL ♥

33 kommentarer

Hei :) takk for det ;) uansett om jeg vinner , trur ikk det er tid mte n :) det finnes ikk noe bl blmster som dg :) will be :) take care.

Ida, isnideng@broadpark.no😁

Rikke Lossius

Rikke Lossius

rikkelossius00@hotmail.com :-)

cecilie9@msn.com

Kathrine Hov, kathrine.hov@hotmail.com

Sophie Marken

Sophie Marken

Sophie Marken, smaarken@hotmail.no

instagram; sophienaan

Andrea Huus

Andrea.huus@gmail.com

Kine Eidem

Eidem.kine@gmail.com

Julie Marie Larsen

Julie Marie Larsen

juliepia@live.no :D

Ida Storm

Idakjel@hotmail.com

✌🏼

Hedda Sevatdal

Hedda Sevatdal

!!

Sylvi Phuong Huynh

sylvi2602@hotmail.com 😊

Silje Dischington

Silje Dischington

:D

Synne Pedersen Ksbl

synne.kaasbol@hotmail.com

zahrae-99@hotmail.com !! hre Kendrick lamar kanskje stikk innom i tillgg!!

Julie Borge

juliebobly@hotmail.com

Solveig Lvseth

Solveig Lvseth

Slovseth@gmail.com

Naomi Emilia

Naomi.emilia@hotmail.com

Frida Ha

Frida_ha98@hotmail.com <3

Vera Schei-Berg

Vera Schei-Berg

Vera Schei-Berg

veraa94@hotmail.com

:)

Victoria Ambrosia

Victoria Ambrosia

Victoria.aasland@hotmail.com

Hanna Wirum Rd

Hanna Wirum Rd

Hanna Wirum Rd

hanna.wr@hotmail.com!!

Martin Systad Geiran

Martin Systad Geiran

!:)

Martin Systad Geiran

Martin Systad Geiran

martin.geiran@hotmail.com

Trude Gundersen

Trude Gundersen

Trudeg@hotmail.no

🤗🤗 norastole@outlook.com

Helene Fornes

Helene.grindvik.fornes@gmail.com :-)

Caroline Berntsen :)

caroline.r.berntsen@gmail.com

Emily Elvedal, emilye@live.no 👏🏼

Eline Gundersen // eline,gundersen@hotmail.com <33

Danira

danira.peskovic@live.no

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mohammed Abdullahi

Mohammed Abdullahi

Mohammed Abdullahi mohamed_97@hotmail.no

Elise Gundersen

Elise Gundersen

Elise Gundersen og elise_gundersen@hotmail.no

Skriv en ny kommentar