hits

GIVEAWAY

//samarbeid

Tjohei, n er jeg i godt humr og det er derfor en glede meddele at jeg har en liten giveaway til dere rett rundt hjrnet. Som vanlig p denne tiden av ret vil jeg gi dere noe som kan vre veldig nyttig med tanke p et nytt skoler, frir eller jobbr. Uansett hvilken kategori du befinner deg i vil ikke en personlig almanakk vre en dum ide. I samarbeid med personligalmanakk.no har dere nemlig mulighet til vinne akkurat dette, alt dere trenger gjre er followe dem p instagram personligalmanakk, like/dele dette innlegget og kommentere gjort + epostadresse i kommentarfeltet her.Ellers finner du dem ogs p snapchat og facebook!

Jeg trekker fem heldige vinnere i lpet av uka, som fr et gavekort hver! :)



Meld dere p og lykke til!

73 kommentarer

nsker deg en flott dag videre ☆

Sanne Pedersen

Sanne Pedersen

gjort! :-D

done!

Gjort :-)

gjort :) gurings@hotmail.com

Gjort :)

kajsaehoegh@gmail.com

Hege Charlotte

Hege Charlotte

:))

Maren Eriksen Bru

Maren Eriksen Bru

Gjort! marenparen12@hotmail.com

tuva98@gmail.com

Gjort!

Julie m Kjernsli

Julie m Kjernsli

Gjort:) Julie.mk@hotmail.com

Gjort :))

andstr31@gmail.com

julie eriksen

julie eriksen

gjort

Gjort😊 sanne98@hotmail.com

Gjort :)

vuctea@gmail.com

Gjort!

auris1998@live.no

MARENELAURITZEN@HOTMAIL.COM

Jeg har likt, delt og followet :-)

Gjort:)

Gjort!

emollers@ebnett.no

Gjort :D

Gjort

Solveigstokka@icloud.com

Gjort :)) emilie.e@live.no

Gjort, stinebangsund@gmail.com

Kristine B. Solli

Kristine B. Solli

Gjort :-)

kristine@aakehaugen.no

Miriam Skintveit

Miriam Skintveit

Gjort!! :-)

Miriamskintveit@hotmail.com

Hedda Ingeryen

Hedda Ingeryen

Gjort :)

heddapia@hotmail.com

Gjort :-D

jstutlien@hotmail.com

Gjort :) hedda.m.b@live.no <3

ericaebj@gmail.com

Jeg har likt innlegget og flger personling almanakk. kristin.s.99@hotmail.com

Gjort! Eposten min er karolinestensrud@hotmail.com

S gy det hadde vrt vinne! Har to personlige almanakker fra i fjor og forifjor :-) Hadde vrt gy med en til i r!

Gjort

Lbromstad@gmail.com

Gjort, maria.fjeld@hotmail.com

hola es un placer verte . hidalgocarli@gmail.com ..........argentina

Gjort❤️

Mia.stensby@hotmail.com

Gjort! :)

marisveen97@hotmail.com

Gjort! theresehoffhansen@hotmail.com

Gjort :-) Anita-lotveit@hotmail.com

Veronica vilvang

Veronica vilvang

Gjort! :)

V.vilvang@hotmail.com

Gjort!

Gjort!

hmsk98@hotmail.no

Hedda.m.b@live.no

Gjort☺️

Violetta Olkhova

Violetta Olkhova

gjort, violetta-1998@hotmail.com

juliekval@outlook.com

gjort

Gjort :-)

frkpia@hotmail.no

ca010296@hotmail.com

GJORT :-D

Frokro98@hotmail.com

Emilie Solbakken

Emilie Solbakken

Gjort!

emiliesolb@hotmail.com

Gjort

veronika.minde@live.no

gjort :)

siljel0ve@live.no

Gjort:)

Gjort:)

cecilie-sto@hotmail.com

Gjort!

ingrid_bal2@hotmail.com

gjort! signebakke@hotmail.no

Sofie Tjemsland

Sofie Tjemsland

gjort! :)

sofie-t@live.no

Johanne Kjniksen

Johanne Kjniksen

Gjort!

johanneak@outlook.com

Sara Louise H. Jensen

Sara Louise H. Jensen

Gjort!

saralhj@hotmail.com

Gjort! Helene-vaga@hotmail.com

Ragnhild hopland

Ragnhildhopland@hotmail.no

Gjort!:) ida-hest-spz@hotmail.com

Ingrid Vollset

Ingrid Vollset

Ingridvollset1@hotmail.no <3

Alt er gjort!

Sandra Andrea Jensen

Sandra Andrea Jensen

Gjort :-)

E-post: bloggjenta-sandra@hotmail.com

Rikke Lossius

Rikke Lossius

Gjort! :-D

rikkelossius00@hotmail.com

GJORT! sofiahelland@hotmail.no

En snn str hyt p nskelisten - krysser fingrene :)

mvh

Kjerstin

wilak@online.no

Katrine Helle

Katrine Helle

Gjort :)

katrine_helle_8@hotmail.com

Guro Margrethe skjold

Guro Margrethe skjold

Gjort 😃

gurms@hotmail.no

Gjort :)

tina.triger@live.com

Gjort :)

Gjort :)

edytaaa.d@gmail.com

Det hadde vrt fantastisk moro vinne :)

Marianne Storvik

Marianne Storvik

Utfrt☆ krysser fingrene ☆

ma-sto@hotmail.com

Skriv en ny kommentar