hits

GIVEAWAY

//samarbeid


Hei babes! Kort fortalt s har dere sjansen til vinne en personlig almanakk her og n. Bare lik facebooksiden deres HER, skriv navn og mailadresse i kommentarfeltet og lik dette innlegget. Jeg trekker hele fem vinnere! Og de trekkes i lpet av f dager, s det gjelder vre rask. Personlig almanakk finnes bde p facebook, instagram (@personligalmanakk) og snapchat (pers_almanakk). Perfekt som julegave til en venn (eller seg selv hehe), for holde orden p det nye ret!

Lykke til!!

192 kommentarer

Helene Vga - helene-vaga@hotmail.com

Eline Flgstad

Eline Flgstad

har likt!

eline_hf@hotmail.com

Mia Kristine Lund

Mia Kristine Lund

Mia Kristine Lund

Mikr@hotmail.no

Har likt p facebook :)

Helene Fjeldstad

Helene Fjeldstad

Helene.la.fj@gmail.com

jeg er med :):):)

andreavstene@hotmail.no

Juni Jacobsen juni.sopp@hotmail.com

Anna Kolskogen

Anna Kolskogen

Jeg er med :)

Hedda Kjemperud

heddakjemperud@hotmail.com

Elsker min :D de er s utrolig praktiske!

Signe Alvem

signeea@hotmail.no

Ronja.sh@hotmail.com

Ragnhild Bakke

Ragnhild Bakke

Ragnhild Bakke - Ragnhildbakke@hotmail.no

Rikke Husby Westerfjell

Rikke Husby Westerfjell

Rikke Husby Westerfjell

rikkehw@hotmail.com

<3<3<3<3<3 la m vinn d ty ilu

Silje Fosse

silje-fosse@hotmail.com

Iben Mogensen

Iben Mogensen

:)

Amalie Vik - amalieavik@gmail.com

Ester Haugland

ester_haugland@hotmail.com

Tuva viveka henrikhaugen

Tuva viveka henrikhaugen

Tuva viveka henrikhaugen

Tuvavivekaaa@hotmail.no

Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com

Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎄

marenemilie@outlook.com

Sara Helen Johnsen

sarahelen_johnsen@hotmail.com

Aurora Kartnes

aurora_kartnes@hotmail.com

marie_grimstad1@hotmail.com

Kristine Korsvold

kkorsvold98@gmail.com

Silje Stavland Ohrvik

silohrvik@hotmail.com

Hanna Skagemo

Hanna Skagemo

Hanna Skagemo

hmsk98@hotmail.no

Kine Didriksen Andreassen

Kine_da@hotmail.com

Mille rykke

Millebupp@yahoo.no

Krysser fingre,tr og alt som er💕💕💕

torkild@alfacare.no

Anna andreassen

Annaandreassen98@gmail.com

Sofie Tjemsland

Sofie Tjemsland

sofie-t@live.no

Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎄🎄

Gjort!

juliehje@hotmail.com

johanne nords

johanne nords

johanne-123@hotmail.com

Gjort :)

ariesamdahl@gmail.com

Anne Marit ian

Anne Marit ian

Anne Marit ian

annemarit98@gmail.com

hegelandsvik@hotmail.com :)

Hege Landsvik

Hege Landsvik

hegelandsvik@hotmail.com :)

(navnet kom ikke med p den forrige!)

Rikke Johannessen

Rikke Johannessen

rikrikke@hotmail.com :)

Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎁

Ragnhild Berglund

Ragnhild Berglund

<3 <3 <3

gunvor_huso@hotmail.com

Connie Graawe

Connie Graawe

Har likt ;)

connie_graawe@hotmail.com

Ha en god jul Mathilde ❤️😃

Jenny Birkeland

jenny_1201@live.no

Maria P-Titternes

Maria P-Titternes

Har likt^^

mariap-t@hotmail.com

Elida Hjelseth

elidahjelseth92@gmail.com

Dagmar Emilie

dagmar.nesse@gmail.com

Andrea Sneve - andrea-victoria@live.no

berithammer99@gmail.com

Linnea Brekke Rennan

Linnea Brekke Rennan

linnearennan@gmail.com

Augusta Sundfr

Augusta Sundfr

augusta@ntebb.no :-)

tonje.thrane@gmail.com

Nora Charlotte Snsteb

Nora Charlotte Snsteb

norasonstebo@gmail.com

Gril Trn Guttormsen

Gril Trn Guttormsen

gtguttormsen@hotmail.com

Sanne Brekklund Pedersen

Sanne Brekklund Pedersen

sannep4@hotmail.com :-DD

Ingvild Lvendahl

Ingvild.lovendahl@gmail.com

Ragnhild hopland

Ragnhildhopland@hotmail.no

Linnea A. Johannesen

linnea_andernach@live.no

Jenny Bjrndal

Jenny Bjrndal

Jennybj@me.com

Henriette Eide Johannessen

Henriette Eide Johannessen

Den er likt!

Ha en fin dag videre:)

hette.1999@gmail.com

Thale A Geving

Thale A Geving

Likt!

T-hale@live.no

Andrine Helene

Andrine Helene

Andrine Helene

andrine-helene@hotmail.com

Marthe carstensen

Marthe carstensen

marthe carstensen

marthecaa@live.no

emilie ijorden

emilie ijorden

emilie.oijorden@hotmail.no

:-)

hh, jeg er med! :-))

Mia_ulfsnes@hotmail.com

Susanne Hilmen

Susanne Hilmen

Susanne Hilmen, Susannehilmen@hotmail.com

Sofie Holstad

Sofie Holstad

Sofie Holstad

sofiebholstad@live.no

Kathrine Hov Krogh

Kathrine.hov@hotmail.com

jeg er med:)

majsen-ek@hotmail.com

Ella kongsvik

Ella kongsvik

Ella Kongsvik

Ellakongsvik@hotmail.com

dc3_@hotmail.com :-)

Kaia Bye, kaia-bye@hotmail.com

Trine Loven

trineloven98@gmail.com

Astrid Sandvik

astrid_sandvik@hotmail.com

Sandra Wangen

sandra.wangen@hotmail.com

Kari Kjrsvik Berge

Kari_oddemann@hotmail.com

Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎁🎄

Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com 👍

Lea Jenssen

leajenssen@hotmail.com

tonja.johansen@lyse.net

Karoline Bjerknes

Karoline Bjerknes

Jeg nsker meg en snn til jul, s det vinne en hadde vrt supert!! Lurt for holde oversikten p avtaler ol.

sofie hgensen

sofie hgensen

sofie hgensen

sofie1997@live.no

Runa Laumann Vedal

Runa Laumann Vedal

kuleruna@hotmail.com

Kathrine Rudolfsen

kathrinerudolfsen99@hotmail.com

Karoline Lotterud

Karro.lot@live.no

Anastasia M. .

Anastasia M. .

an.maria-a@hotmail.com

Tuva salvesen heimdal

Tuva salvesen heimdal

Tuva Salvesen Heimdal

tuva.s.heimdal@hotmail.com

Andrea Kristiansen

Andrea Kristiansen

andrea.k.kristiansen@hotmail.com

Trine Kuvene

Veronika Srdal

Veronika Srdal

Har likt sida og innlegget.

Veronika Srdal

Veronika Srdal

veronikam97@hotmail.com

har likt sida og innlegget!

Irene Fure

irene_fure@hotmail.com

Inga Furuseth Gilberg

sharpax@online.no

Sunniva Berge

sunniva.ber@gmail.com

Ghazal Karimaie

ghakar.birr@gmail.com

hedda nessmo jrum

heddanj@live.no

Amalie Selvig Moe

Amalie Selvig Moe

Amalie Selvig Moe

amaliesmoe@hotmail.com

Frida Kristensen ❤️

Frida Kristensen ❤️

Frida-kris97@hotmail.com

Lilly Bratland, lilleyen@hotmail.com :)

Elin Erika Reksten

Elin Erika Reksten

Elin Erika Reksten

elin5_98@hotmail.com :)

Ida Marie Andersen, Ida.aqua@gmail.com

Ida Rygnestad

Ida Rygnestad

Hei p deg, Mathilde! S moro med en slike giveaway, perfekt fr et nytt r! Jeg er gjerne med :D

N er det bare 5 dager til JULAFTEN ogs<3 Can't wait! Mvh. Ida Rygnestad, imr2468@hotmail.com

nsker meg en slik masse :)

Vil nske deg en kjempefin og en riktig GOD JUL :)

Monica Karin

canim_monica@hotmail.com

Kari Traskjr

kari.tras@hotmail.com

Thea Talleraas

Thea Talleraas

Thea Talleraas

theastyles@hotmail.com

Jeg er med :D

Emilie.e@live.no

Thea.moen@hotmail.com

Mathilde Waale

Mathildewaale@hotmail.com

Maren Solland

Mso99@hotmail.com

Frida Kapstad

Frida Kapstad

fridawika@yahoo.no

Julie Grnnern

Julie Grnnern

Juliegronnern@hotmail.com

Helene Dreyer

helene.dreyer@geosoft.no

Tuva Elise Kvrnes

tuvaelise@outlook.com

Vilde Stenssen

Vilde Stenssen

Vilde Stenssen

vildeks97@gmail.com

Nadine Ohla

ohlanad@gmail.com

jeg er med !

Marianne Helgesen Omdal

marianneomdal_98@hotmail.com

Emma Aagaard Olsen

olsemm@live.no

Maja Romstad

Majacicilier@hotmail.com

Har likt

Maja Solsem Linn

Maja Solsem Linn

Maja-maja@hotmail.com

Malin Fladseth

Malin Fladseth

skulle gjerne hatt ei s fin og praktisk bok til skrive i! Spesielt alle viktige ting som tannlegetimer osv ☺️

Jeg er med! :-)

Ina_hansen_ofte@live.no

Annabelle Srensen

Annabelle Srensen

er med :-)

annabelle-ks@hotmail.com

Natalie Pedersen - nataliewpedersen.016@gmail.com

Kristina D. Amundsen

kristina.d.a@hotmail.com

Marlene Wland

Marlene Wland

Marlene Sophie Wland

m.waaland@hotmail.com :)

Elsker almanakkene dems, har hatt de i revis :D

Silje_almerud-94@hotmail.com

Henny Susanne Goberg

Henny Susanne Goberg

Henny Susanne Goberg

hsgh97@hotmail.com

:-)

Tea Vucic

pippitea@hotmail.no

onekaja@hotmail.com

Kaja Gray Karlsen

Julie Bjerke

jstutlien@hotmail.com :)

Sigrid Dyrkorn

smar-dy@online.no

Anette Larsen

Anette Larsen

Anette Larsen

anette_l98@hotmail.com

Wiktoria Habiera

Wiktoria Habiera

Wiktoria Habiera

wiktoriahabiera@hotmail.com

elinen@msn.com

shangavi96@hotmail.com

anjavik@hotmail.no

aliceeaalgaard@live.com

Vilde Eilertsen

Vilde.h.eilertsen@sklbb.no

Tina Amalie :-)

Tina Amalie :-)

Tina Amalie Schei Brovold

tinabrovold@gmail.com

Maria.roedseth@hotmail.com

Anna S. Vestly

Anna S. Vestly

Anna S. Vestly

annavestly@gmail.com

PERLANGARCIAS@GMAIL.COM

PERLA GARCIA :D <3

Marlen Erlandsen Pedersen

Marlen Erlandsen Pedersen

marlen_erlandsen_98@hotmail.com

Maja Aayen

Mail: maja1999@hotmail.com

idaa.siivesind@gmail.com

katrine vallestad

vallestadkatrine@gmail.com

Celin D'Antoni

Celin.dantoni@hotmail.no

Frida Melting

fridamelting@hotmail.com

Lene Haldorsen

Lene Haldorsen

lene.haldorsen@hotmail.com

Lene Haldorsen

regine1999@hotmail.com

Regine Dalva Lie

Ifeanyi Okolo

Ifeanyi Okolo

ifeanyi Okolo

ifeanyi@live.no

caroline auestad

ka.petterson@hotmail.com

jenny.westrumrein@gmail.com

hannah_a.97@hotmail.com

Taline Vinjevoll rdal

Talinev@hotmail.com :)

Michelle danielsen

Michelle danielsen

Michelle danielsen :-)

Michelle-danielsen97@hotmail.com

Mari_londal@hotmail.com

Emilie Olsen

Emilieborgeolsen@hotmail.no

Har brukt denne en stund n, og er superfornyd! Hadde vrt s supert og ftt vinne denne slik at jeg fremdeles kan benytte meg av denne fine selv om jeg ikke finner meg rd til kjpe den, n som jeg har blitt student, og har brukt masse penger p julegaver :(

Veronica Holvik - veronicaholvik@hotmail.com

Silje Leiknes Johnsen

silje_leik@hotmail.com

bangstad98@hotmail.com

eirincicilie@hotmail.com

Sina Joten Sndmr, sijoso@hotmail.no

S gy med konkuranse!

Brit Elin Nytr

brit_elin2000@hotmail.com

miriamskintveit@hotmail.com, Miriam skintveit

Andrea Ovesen Rakvg

Andrea Ovesen Rakvg

Jeg er med:)

S gy, den som du hadde var skikkelig fin!😊

Cathrinekavli@gmail.com

Susanna Pran

susanna.99@hotmail.com :)

God juleferie <3

Sandra Osvaldsen - sandra.osv@hotmail.com

God Jul Mathilde :-D

ingae@ostfoldfk.no

Inga Edvardsen

Synne Fossheim

Synne Fossheim

Synne Fossheim

synnefossheim@hotmail.no

Mailinn Vu

maiilinn@hotmail.com

Gjort!

lindaaaa.blogg@hotmail.com

Thao-Nhi Nguyen

Thao-Nhi Nguyen

har likt! :)

thaonhi.blogg@hotmail.com

Hanne Lund

hanne_lund_98@hotmail.com

Linnea Haugen

Linnea Haugen

Linnea Haugen

linnea.h@live.no

Martha Aarstad Stlan

marthaaarstad@live.no

Rebecka Andersen

ra@nthp.net

Charlotte mangersnes

Charlotte mangersnes

S gy! Jeg er med :)

Charlotte mangersnes

Char.mangersnes@lyse.net

Silje Finnestad

siljefinnestad@outlook.com

Silje Antonsen

Silje Antonsen

siljeeantonsen@hotmail.com

Katrine Nielsen

Katrine Nielsen

Jeg er med!

katrine-h-n@hotmail.com

Elise Solbakken

elise.sol@hotmail.com

Cathrine Grnnestad

Cathrine Grnnestad

Cathrine Grnnestad

cathrine-g@hotmail.com

Charlotte Korsvoll

Charlotte Korsvoll

Charlotte Korsvoll

charlottekorsvoll@hotmail.com :)

Amalie Bohstrm - abohstrom@hotmail.com

mea.elise@hotmail.com

Skriv en ny kommentar