hits

GIVEAWAY

  • 18.12.2014 kl. 16:50

//samarbeid


Hei babes! Kort fortalt s har dere sjansen til vinne en personlig almanakk her og n. Bare lik facebooksiden deres HER, skriv navn og mailadresse i kommentarfeltet og lik dette innlegget. Jeg trekker hele fem vinnere! Og de trekkes i lpet av f dager, s det gjelder vre rask. Personlig almanakk finnes bde p facebook, instagram (@personligalmanakk) og snapchat (pers_almanakk). Perfekt som julegave til en venn (eller seg selv hehe), for holde orden p det nye ret!

Lykke til!!

192 Kommentarer

Helene

18.12.2014 kl. 16:56
Helene Vga - helene-vaga@hotmail.com

Eline Flgstad

18.12.2014 kl. 17:00
har likt!

eline_hf@hotmail.com

Mia Kristine Lund

18.12.2014 kl. 17:09
Mia Kristine Lund

Mikr@hotmail.no

Har likt p facebook :)

Helene Fjeldstad

18.12.2014 kl. 17:09
Helene.la.fj@gmail.com

Andrea Kinn

18.12.2014 kl. 17:11
jeg er med :):):)

andreavstene@hotmail.no

Juni

18.12.2014 kl. 17:12
Juni Jacobsen juni.sopp@hotmail.com

Anna Kolskogen

18.12.2014 kl. 17:12
Jeg er med :)

Hedda

18.12.2014 kl. 17:12
Hedda Kjemperud

heddakjemperud@hotmail.com

Marie-Madelen Bekken

18.12.2014 kl. 17:14
Elsker min :D de er s utrolig praktiske!

Signe

18.12.2014 kl. 17:15
Signe Alvem

signeea@hotmail.no

Ronja

18.12.2014 kl. 17:16
Ronja.sh@hotmail.com

Ragnhild Bakke

18.12.2014 kl. 17:18
Ragnhild Bakke - Ragnhildbakke@hotmail.no

Rikke Husby Westerfjell

18.12.2014 kl. 17:20
Rikke Husby Westerfjell

rikkehw@hotmail.com

annadi

18.12.2014 kl. 17:23
<3<3<3<3<3 la m vinn d ty ilu

Silje

18.12.2014 kl. 17:24
Silje Fosse

silje-fosse@hotmail.com

Iben Mogensen

18.12.2014 kl. 17:24
:)

Amalie

18.12.2014 kl. 17:33
Amalie Vik - amalieavik@gmail.com

Ester

18.12.2014 kl. 17:33
Ester Haugland

ester_haugland@hotmail.com

Tuva viveka henrikhaugen

18.12.2014 kl. 17:37
Tuva viveka henrikhaugen

Tuvavivekaaa@hotmail.no

Sylva

18.12.2014 kl. 17:47
Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com

Sylva

18.12.2014 kl. 17:50
Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎄

Maren Emilie

18.12.2014 kl. 17:51
marenemilie@outlook.com

Sara Johnsen

18.12.2014 kl. 17:52
Sara Helen Johnsen

sarahelen_johnsen@hotmail.com

18.12.2014 kl. 17:54
Aurora Kartnes

aurora_kartnes@hotmail.com

Marie

18.12.2014 kl. 17:55
marie_grimstad1@hotmail.com

Kristine

18.12.2014 kl. 17:56
Kristine Korsvold

kkorsvold98@gmail.com

Silje

18.12.2014 kl. 17:58
Silje Stavland Ohrvik

silohrvik@hotmail.com

Hanna Skagemo

18.12.2014 kl. 17:58
Hanna Skagemo

hmsk98@hotmail.no

Kine

18.12.2014 kl. 18:04
Kine Didriksen Andreassen

Kine_da@hotmail.com

Mille rykke

18.12.2014 kl. 18:06
Mille rykke

Millebupp@yahoo.no

Krysser fingre,tr og alt som er💕💕💕

Malin Haugan

18.12.2014 kl. 18:09
torkild@alfacare.no

Anna

18.12.2014 kl. 18:10
Anna andreassen

Annaandreassen98@gmail.com

Sofie Tjemsland

18.12.2014 kl. 18:12
sofie-t@live.no

Sylva

18.12.2014 kl. 18:12
Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎄🎄

Julie Hjelle

18.12.2014 kl. 18:16
Gjort!

juliehje@hotmail.com

johanne nords

18.12.2014 kl. 18:17
johanne-123@hotmail.com

Ariel C

18.12.2014 kl. 18:26
Gjort :)

ariesamdahl@gmail.com

Anne Marit ian

18.12.2014 kl. 18:29
Anne Marit ian

annemarit98@gmail.com

18.12.2014 kl. 18:30
hegelandsvik@hotmail.com :)

Hege Landsvik

18.12.2014 kl. 18:30
hegelandsvik@hotmail.com :)

(navnet kom ikke med p den forrige!)

Rikke Johannessen

18.12.2014 kl. 18:32
rikrikke@hotmail.com :)

Sylva

18.12.2014 kl. 18:33
Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎁

Ragnhild Berglund

18.12.2014 kl. 18:39
<3 <3 <3

Gunvor

18.12.2014 kl. 18:40
gunvor_huso@hotmail.com

Connie Graawe

18.12.2014 kl. 18:47
Har likt ;)

connie_graawe@hotmail.com

Ha en god jul Mathilde ❤️😃

Jenny

18.12.2014 kl. 18:47
Jenny Birkeland

jenny_1201@live.no

Maria P-Titternes

18.12.2014 kl. 18:48
Har likt^^

mariap-t@hotmail.com

Elida

18.12.2014 kl. 18:51
Elida Hjelseth

elidahjelseth92@gmail.com

18.12.2014 kl. 18:53
Dagmar Emilie

dagmar.nesse@gmail.com

Andrea

18.12.2014 kl. 18:56
Andrea Sneve - andrea-victoria@live.no

Berit

18.12.2014 kl. 18:57
berithammer99@gmail.com

Linnea Brekke Rennan

18.12.2014 kl. 19:32
linnearennan@gmail.com

Augusta Sundfr

18.12.2014 kl. 19:33
augusta@ntebb.no :-)

Tonje Thrane

18.12.2014 kl. 19:52
tonje.thrane@gmail.com

Nora Charlotte Snsteb

18.12.2014 kl. 19:54
norasonstebo@gmail.com

Gril Trn Guttormsen

18.12.2014 kl. 20:00
gtguttormsen@hotmail.com

Sanne Brekklund Pedersen

18.12.2014 kl. 20:15
sannep4@hotmail.com :-DD

Ingvild

18.12.2014 kl. 20:21
Ingvild Lvendahl

Ingvild.lovendahl@gmail.com

ragnhild

18.12.2014 kl. 20:24
Ragnhild hopland

Ragnhildhopland@hotmail.no

Linnea

18.12.2014 kl. 20:26
Linnea A. Johannesen

linnea_andernach@live.no

Jenny Bjrndal

18.12.2014 kl. 20:35
Jennybj@me.com

Henriette Eide Johannessen

18.12.2014 kl. 20:37
Den er likt!

Ha en fin dag videre:)

hette.1999@gmail.com

Thale A Geving

18.12.2014 kl. 20:39
Likt!

T-hale@live.no

Andrine Helene

18.12.2014 kl. 20:41
Andrine Helene

andrine-helene@hotmail.com

Marthe carstensen

18.12.2014 kl. 20:43
marthe carstensen

marthecaa@live.no

emilie ijorden

18.12.2014 kl. 20:43
emilie.oijorden@hotmail.no

:-)

Mia Ulfsnes

18.12.2014 kl. 20:51
hh, jeg er med! :-))

Mia_ulfsnes@hotmail.com

Susanne Hilmen

18.12.2014 kl. 20:52
Susanne Hilmen, Susannehilmen@hotmail.com

Sofie Holstad

18.12.2014 kl. 21:00
Sofie Holstad

sofiebholstad@live.no

Kathrine

18.12.2014 kl. 21:00
Kathrine Hov Krogh

Kathrine.hov@hotmail.com

Maja Eklund

18.12.2014 kl. 21:01
jeg er med:)

majsen-ek@hotmail.com

Ella kongsvik

18.12.2014 kl. 21:02
Ella Kongsvik

Ellakongsvik@hotmail.com

Sanna Helle

18.12.2014 kl. 21:04
dc3_@hotmail.com :-)

Kaia

18.12.2014 kl. 21:04
Kaia Bye, kaia-bye@hotmail.com

Trine Loven

18.12.2014 kl. 21:06
Trine Loven

trineloven98@gmail.com

Astrid

18.12.2014 kl. 21:31
Astrid Sandvik

astrid_sandvik@hotmail.com

Sandra

18.12.2014 kl. 21:32
Sandra Wangen

sandra.wangen@hotmail.com

Kari Berge

18.12.2014 kl. 21:38
Kari Kjrsvik Berge

Kari_oddemann@hotmail.com

Sylva

18.12.2014 kl. 21:39
Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎁🎄

Sylva

18.12.2014 kl. 21:40
Sylva Lkken

Sylva.lok@hotmail.com 👍

Lea

18.12.2014 kl. 21:44
Lea Jenssen

leajenssen@hotmail.com

Tonja

18.12.2014 kl. 21:45
tonja.johansen@lyse.net

Karoline Bjerknes

18.12.2014 kl. 21:45
Jeg nsker meg en snn til jul, s det vinne en hadde vrt supert!! Lurt for holde oversikten p avtaler ol.

sofie hgensen

18.12.2014 kl. 21:55
sofie hgensen

sofie1997@live.no

Runa Laumann Vedal

18.12.2014 kl. 22:00
kuleruna@hotmail.com

Marie

18.12.2014 kl. 22:06
:)

Kathrine

18.12.2014 kl. 22:15
Kathrine Rudolfsen

kathrinerudolfsen99@hotmail.com

Karoline

18.12.2014 kl. 22:17
Karoline Lotterud

Karro.lot@live.no

Anastasia M. .

18.12.2014 kl. 22:19
an.maria-a@hotmail.com

Tuva salvesen heimdal

18.12.2014 kl. 22:22
Tuva Salvesen Heimdal

tuva.s.heimdal@hotmail.com

Andrea Kristiansen

18.12.2014 kl. 22:25
andrea.k.kristiansen@hotmail.com

Trine

18.12.2014 kl. 22:28
Trine Kuvene

Veronika Srdal

18.12.2014 kl. 22:46
Har likt sida og innlegget.

Veronika Srdal

18.12.2014 kl. 22:48
veronikam97@hotmail.com

har likt sida og innlegget!

Irene Fure

18.12.2014 kl. 22:49
Irene Fure

irene_fure@hotmail.com

Inga

18.12.2014 kl. 22:52
Inga Furuseth Gilberg

sharpax@online.no

Sunniva

18.12.2014 kl. 22:54
Sunniva Berge

sunniva.ber@gmail.com

Ghazal

18.12.2014 kl. 22:56
Ghazal Karimaie

ghakar.birr@gmail.com

hedda

18.12.2014 kl. 23:01
hedda nessmo jrum

heddanj@live.no

Amalie Selvig Moe

18.12.2014 kl. 23:25
Amalie Selvig Moe

amaliesmoe@hotmail.com

Frida Kristensen ❤️

18.12.2014 kl. 23:27
Frida-kris97@hotmail.com

18.12.2014 kl. 23:39
Lilly Bratland, lilleyen@hotmail.com :)

Elin Erika Reksten

18.12.2014 kl. 23:45
Elin Erika Reksten

elin5_98@hotmail.com :)

Ida Marie

18.12.2014 kl. 23:56
Ida Marie Andersen, Ida.aqua@gmail.com

Ida Rygnestad

18.12.2014 kl. 23:58
Hei p deg, Mathilde! S moro med en slike giveaway, perfekt fr et nytt r! Jeg er gjerne med :D

N er det bare 5 dager til JULAFTEN ogs<3 Can't wait! Mvh. Ida Rygnestad, imr2468@hotmail.com

Monica's Verden

19.12.2014 kl. 00:09
nsker meg en slik masse :)

Vil nske deg en kjempefin og en riktig GOD JUL :)

Monica Karin

canim_monica@hotmail.com

Kari Traskjr

19.12.2014 kl. 00:55
Kari Traskjr

kari.tras@hotmail.com

Thea Talleraas

19.12.2014 kl. 01:26
Thea Talleraas

theastyles@hotmail.com

cecilia h.

19.12.2014 kl. 06:45
Jeg er med :D

Emilie Erdal

19.12.2014 kl. 07:21
Emilie.e@live.no

Thea

19.12.2014 kl. 07:21
Thea.moen@hotmail.com

Mathilde Waale

19.12.2014 kl. 07:31
Mathilde Waale

Mathildewaale@hotmail.com

19.12.2014 kl. 08:06
Maren Solland

Mso99@hotmail.com

Frida Kapstad

19.12.2014 kl. 08:12
fridawika@yahoo.no

Julie Grnnern

19.12.2014 kl. 08:37
Juliegronnern@hotmail.com

19.12.2014 kl. 08:43
Helene Dreyer

helene.dreyer@geosoft.no

Tuva

19.12.2014 kl. 08:45
Tuva Elise Kvrnes

tuvaelise@outlook.com

Vilde Stenssen

19.12.2014 kl. 10:07
Vilde Stenssen

vildeks97@gmail.com

Nadine

19.12.2014 kl. 11:18
Nadine Ohla

ohlanad@gmail.com

jeg er med !

Marianne Helgesen Omdal

19.12.2014 kl. 11:30
Marianne Helgesen Omdal

marianneomdal_98@hotmail.com

Emma Olsen

19.12.2014 kl. 11:47
Emma Aagaard Olsen

olsemm@live.no

Maja Romstad

19.12.2014 kl. 11:53
Maja Romstad

Majacicilier@hotmail.com

Har likt

Maja Solsem Linn

19.12.2014 kl. 11:58
Maja-maja@hotmail.com

Malin Fladseth

19.12.2014 kl. 12:09
skulle gjerne hatt ei s fin og praktisk bok til skrive i! Spesielt alle viktige ting som tannlegetimer osv ☺️

Ina Hansen

19.12.2014 kl. 12:13
Jeg er med! :-)

Ina_hansen_ofte@live.no

Annabelle Srensen

19.12.2014 kl. 12:16
er med :-)

annabelle-ks@hotmail.com

Natalie

19.12.2014 kl. 12:29
Natalie Pedersen - nataliewpedersen.016@gmail.com

Kristina

19.12.2014 kl. 12:56
Kristina D. Amundsen

kristina.d.a@hotmail.com

Marlene Wland

19.12.2014 kl. 13:31
Marlene Sophie Wland

m.waaland@hotmail.com :)

Silje

19.12.2014 kl. 13:33
Elsker almanakkene dems, har hatt de i revis :D

Silje_almerud-94@hotmail.com

Henny Susanne Goberg

19.12.2014 kl. 14:05
Henny Susanne Goberg

hsgh97@hotmail.com

:-)

Tea Vucic

19.12.2014 kl. 14:19
Tea Vucic

pippitea@hotmail.no

19.12.2014 kl. 14:21
onekaja@hotmail.com

Kaja Gray Karlsen

Julie

19.12.2014 kl. 14:53
Julie Bjerke

jstutlien@hotmail.com :)

Sigrid Marie

19.12.2014 kl. 15:11
Sigrid Dyrkorn

smar-dy@online.no

Anette Larsen

19.12.2014 kl. 15:13
Anette Larsen

anette_l98@hotmail.com

Wiktoria Habiera

19.12.2014 kl. 16:20
Wiktoria Habiera

wiktoriahabiera@hotmail.com

Eline Nilsen

19.12.2014 kl. 16:32
elinen@msn.com

Shangavi

19.12.2014 kl. 16:42
shangavi96@hotmail.com

Anja Vik

19.12.2014 kl. 17:05
anjavik@hotmail.no

Alice lgrd

19.12.2014 kl. 17:22
aliceeaalgaard@live.com

Vilde

19.12.2014 kl. 17:37
Vilde Eilertsen

Vilde.h.eilertsen@sklbb.no

Tina Amalie :-)

19.12.2014 kl. 17:54
Tina Amalie Schei Brovold

tinabrovold@gmail.com

Maria Rdseth

19.12.2014 kl. 17:57
Maria.roedseth@hotmail.com

Anna S. Vestly

19.12.2014 kl. 18:20
Anna S. Vestly

annavestly@gmail.com

Perla Garcia

19.12.2014 kl. 18:22
PERLANGARCIAS@GMAIL.COM

PERLA GARCIA :D <3

Marlen Erlandsen Pedersen

19.12.2014 kl. 18:45
marlen_erlandsen_98@hotmail.com

Maja

19.12.2014 kl. 18:59
Maja Aayen

Mail: maja1999@hotmail.com

Ida Sivesind

19.12.2014 kl. 19:02
idaa.siivesind@gmail.com

katrine

19.12.2014 kl. 19:10
katrine vallestad

vallestadkatrine@gmail.com

Celin

19.12.2014 kl. 19:13
Celin D'Antoni

Celin.dantoni@hotmail.no

Frida

19.12.2014 kl. 19:28
Frida Melting

fridamelting@hotmail.com

Lene Haldorsen

19.12.2014 kl. 19:42
lene.haldorsen@hotmail.com

Lene Haldorsen

Reginedl

19.12.2014 kl. 20:02
regine1999@hotmail.com

Regine Dalva Lie

Ifeanyi Okolo

19.12.2014 kl. 20:04
ifeanyi Okolo

ifeanyi@live.no

caroline

19.12.2014 kl. 20:48
caroline auestad

ka.petterson@hotmail.com

Jenny

19.12.2014 kl. 20:54
jenny.westrumrein@gmail.com

Hannah Aune

19.12.2014 kl. 20:59
hannah_a.97@hotmail.com

Taline rdal

19.12.2014 kl. 21:41
Taline Vinjevoll rdal

Talinev@hotmail.com :)

Michelle danielsen

19.12.2014 kl. 22:24
Michelle danielsen :-)

Michelle-danielsen97@hotmail.com

Mari Lndal

19.12.2014 kl. 22:39
Mari_londal@hotmail.com

Emilie Rebekka

19.12.2014 kl. 22:53
Emilie Olsen

Emilieborgeolsen@hotmail.no

Veronica Holvik

19.12.2014 kl. 23:20
Har brukt denne en stund n, og er superfornyd! Hadde vrt s supert og ftt vinne denne slik at jeg fremdeles kan benytte meg av denne fine selv om jeg ikke finner meg rd til kjpe den, n som jeg har blitt student, og har brukt masse penger p julegaver :(

Veronica Holvik - veronicaholvik@hotmail.com

Silje

19.12.2014 kl. 23:57
Silje Leiknes Johnsen

silje_leik@hotmail.com

Hanna

20.12.2014 kl. 00:25
bangstad98@hotmail.com

Eirin

20.12.2014 kl. 00:28
eirincicilie@hotmail.com

Sina

20.12.2014 kl. 08:40
Sina Joten Sndmr, sijoso@hotmail.no

Brit Elin

20.12.2014 kl. 09:15
S gy med konkuranse!

Brit Elin Nytr

brit_elin2000@hotmail.com

Miriam

20.12.2014 kl. 10:28
miriamskintveit@hotmail.com, Miriam skintveit

Andrea Ovesen Rakvg

20.12.2014 kl. 10:54
Jeg er med:)

Cathrine

20.12.2014 kl. 11:51
S gy, den som du hadde var skikkelig fin!😊

Cathrinekavli@gmail.com

Susanna <3

20.12.2014 kl. 12:41
Susanna Pran

susanna.99@hotmail.com :)

Sara

20.12.2014 kl. 13:03
God juleferie <3

Sandra

20.12.2014 kl. 13:46
Sandra Osvaldsen - sandra.osv@hotmail.com

God Jul Mathilde :-D

Inga

20.12.2014 kl. 16:50
ingae@ostfoldfk.no

Inga Edvardsen

Synne Fossheim

20.12.2014 kl. 17:23
Synne Fossheim

synnefossheim@hotmail.no

mailinn

20.12.2014 kl. 19:57
Mailinn Vu

maiilinn@hotmail.com

Linda N

20.12.2014 kl. 21:38
Gjort!

lindaaaa.blogg@hotmail.com

Thao-Nhi Nguyen

20.12.2014 kl. 23:31
har likt! :)

thaonhi.blogg@hotmail.com

Hanne

20.12.2014 kl. 23:51
Hanne Lund

hanne_lund_98@hotmail.com

Linnea Haugen

21.12.2014 kl. 00:47
Linnea Haugen

linnea.h@live.no

Martha

21.12.2014 kl. 02:07
Martha Aarstad Stlan

marthaaarstad@live.no

Rebecka

21.12.2014 kl. 12:31
Rebecka Andersen

ra@nthp.net

Charlotte mangersnes

21.12.2014 kl. 12:48
S gy! Jeg er med :)

Charlotte mangersnes

Char.mangersnes@lyse.net

Silje

21.12.2014 kl. 12:53
Silje Finnestad

siljefinnestad@outlook.com

Silje Antonsen

21.12.2014 kl. 14:33
siljeeantonsen@hotmail.com

Katrine Nielsen

21.12.2014 kl. 14:47
Jeg er med!

katrine-h-n@hotmail.com

Elise

22.12.2014 kl. 14:35
Elise Solbakken

elise.sol@hotmail.com

Cathrine Grnnestad

23.12.2014 kl. 11:11
Cathrine Grnnestad

cathrine-g@hotmail.com

Charlotte Korsvoll

23.12.2014 kl. 16:24
Charlotte Korsvoll

charlottekorsvoll@hotmail.com :)

Amalie

25.12.2014 kl. 12:19
Amalie Bohstrm - abohstrom@hotmail.com

maren auve

29.12.2014 kl. 23:57
mea.elise@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

Mathilde Holck

Hei og velkommen til min blogg! Jeg heter Mathilde Holck, er 21 r og kommer fra Trondheim. P denne bloggen legger jeg ut om livet mitt som hndballspiller i Bysen Elite og student p BI. Legg meg gjerne til som venn og flg bloggen videre! :-) For sponsing, samarbeid eller sprsml kontakt meg p matholck.blogg@gmail.com!

Bloggdesign

Sk i bloggen

Design og koding av KvDesign - www.kvdesign.no