GIVEAWAY

  • 18.12.2014 kl. 16:50

//samarbeid


Hei babes! Kort fortalt så har dere sjansen til å vinne en personlig almanakk her og nå. Bare lik facebooksiden deres HER, skriv navn og mailadresse i kommentarfeltet og lik dette innlegget. Jeg trekker hele fem vinnere! Og de trekkes i løpet av få dager, så det gjelder å være rask. Personlig almanakk finnes både på facebook, instagram (@personligalmanakk) og snapchat (pers_almanakk). Perfekt som julegave til en venn (eller seg selv hehe), for å holde orden på det nye året!

Lykke til!!

192 Kommentarer

Helene

18.12.2014 kl. 16:56
Helene Våga - helene-vaga@hotmail.com

Eline Fløgstad

18.12.2014 kl. 17:00
har likt!

eline_hf@hotmail.com

Mia Kristine Lund

18.12.2014 kl. 17:09
Mia Kristine Lund

Mikr@hotmail.no

Har likt på facebook :)

Helene Fjeldstad

18.12.2014 kl. 17:09
Helene.la.fj@gmail.com

Andrea Kinn

18.12.2014 kl. 17:11
jeg er med :):):)

andreavstene@hotmail.no

Juni

18.12.2014 kl. 17:12
Juni Jacobsen juni.sopp@hotmail.com

Anna Kolskogen

18.12.2014 kl. 17:12
Jeg er med :)

Hedda

18.12.2014 kl. 17:12
Hedda Kjemperud

heddakjemperud@hotmail.com

Marie-Madelen Bekken

18.12.2014 kl. 17:14
Elsker min :D de er så utrolig praktiske!

Signe

18.12.2014 kl. 17:15
Signe Alvem

signeea@hotmail.no

Ronja

18.12.2014 kl. 17:16
Ronja.sh@hotmail.com

Ragnhild Bakke

18.12.2014 kl. 17:18
Ragnhild Bakke - Ragnhildbakke@hotmail.no

Rikke Husby Westerfjell

18.12.2014 kl. 17:20
Rikke Husby Westerfjell

rikkehw@hotmail.com

annadi

18.12.2014 kl. 17:23
<3<3<3<3<3 la mæ vinn då ty ilu

Silje

18.12.2014 kl. 17:24
Silje Fosse

silje-fosse@hotmail.com

Iben Mogensen

18.12.2014 kl. 17:24
:)

Amalie

18.12.2014 kl. 17:33
Amalie Vik - amalieavik@gmail.com

Ester

18.12.2014 kl. 17:33
Ester Haugland

ester_haugland@hotmail.com

Tuva viveka henrikhaugen

18.12.2014 kl. 17:37
Tuva viveka henrikhaugen

Tuvavivekaaa@hotmail.no

Sylva

18.12.2014 kl. 17:47
Sylva Løkken

Sylva.lok@hotmail.com

Sylva

18.12.2014 kl. 17:50
Sylva Løkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎄

Maren Emilie

18.12.2014 kl. 17:51
marenemilie@outlook.com

Sara Johnsen

18.12.2014 kl. 17:52
Sara Helen Johnsen

sarahelen_johnsen@hotmail.com

18.12.2014 kl. 17:54
Aurora Kartnes

aurora_kartnes@hotmail.com

Marie

18.12.2014 kl. 17:55
marie_grimstad1@hotmail.com

Kristine

18.12.2014 kl. 17:56
Kristine Korsvold

kkorsvold98@gmail.com

Silje

18.12.2014 kl. 17:58
Silje Stavland Ohrvik

silohrvik@hotmail.com

Hanna Skagemo

18.12.2014 kl. 17:58
Hanna Skagemo

hmsk98@hotmail.no

Kine

18.12.2014 kl. 18:04
Kine Didriksen Andreassen

Kine_da@hotmail.com

Mille rykke

18.12.2014 kl. 18:06
Mille rykke

Millebupp@yahoo.no

Krysser fingre,tær og alt som er💕💕💕

Malin Haugan

18.12.2014 kl. 18:09
torkild@alfacare.no

Anna

18.12.2014 kl. 18:10
Anna andreassen

Annaandreassen98@gmail.com

Sofie Tjemsland

18.12.2014 kl. 18:12
sofie-t@live.no

Sylva

18.12.2014 kl. 18:12
Sylva Løkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎄🎄

Julie Hjelle

18.12.2014 kl. 18:16
Gjort!

juliehje@hotmail.com

johanne nordås

18.12.2014 kl. 18:17
johanne-123@hotmail.com

Ariel C

18.12.2014 kl. 18:26
Gjort :)

ariesamdahl@gmail.com

Anne Marit Øian

18.12.2014 kl. 18:29
Anne Marit Øian

annemarit98@gmail.com

18.12.2014 kl. 18:30
hegelandsvik@hotmail.com :)

Hege Landsvik

18.12.2014 kl. 18:30
hegelandsvik@hotmail.com :)

(navnet kom ikke med på den forrige!)

Rikke Johannessen

18.12.2014 kl. 18:32
rikrikke@hotmail.com :)

Sylva

18.12.2014 kl. 18:33
Sylva Løkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎁

Ragnhild Berglund

18.12.2014 kl. 18:39
<3 <3 <3

Gunvor

18.12.2014 kl. 18:40
gunvor_huso@hotmail.com

Connie Graawe

18.12.2014 kl. 18:47
Har likt ;)

connie_graawe@hotmail.com

Ha en god jul Mathilde ❤️😃

Jenny

18.12.2014 kl. 18:47
Jenny Birkeland

jenny_1201@live.no

Maria P-Titternes

18.12.2014 kl. 18:48
Har likt^^

mariap-t@hotmail.com

Elida

18.12.2014 kl. 18:51
Elida Hjelseth

elidahjelseth92@gmail.com

18.12.2014 kl. 18:53
Dagmar Emilie

dagmar.nesse@gmail.com

Andrea

18.12.2014 kl. 18:56
Andrea Sneve - andrea-victoria@live.no

Berit

18.12.2014 kl. 18:57
berithammer99@gmail.com

Linnea Brekke Rennan

18.12.2014 kl. 19:32
linnearennan@gmail.com

Augusta Sundfær

18.12.2014 kl. 19:33
augusta@ntebb.no :-)

Tonje Thrane

18.12.2014 kl. 19:52
tonje.thrane@gmail.com

Nora Charlotte Sønstebø

18.12.2014 kl. 19:54
norasonstebo@gmail.com

Gøril Tårn Guttormsen

18.12.2014 kl. 20:00
gtguttormsen@hotmail.com

Sanne Brekklund Pedersen

18.12.2014 kl. 20:15
sannep4@hotmail.com :-DD

Ingvild

18.12.2014 kl. 20:21
Ingvild Løvendahl

Ingvild.lovendahl@gmail.com

ragnhild

18.12.2014 kl. 20:24
Ragnhild hopland

Ragnhildhopland@hotmail.no

Linnea

18.12.2014 kl. 20:26
Linnea A. Johannesen

linnea_andernach@live.no

Jenny Bjørndal

18.12.2014 kl. 20:35
Jennybj@me.com

Henriette Eide Johannessen

18.12.2014 kl. 20:37
Den er likt!

Ha en fin dag videre:)

hette.1999@gmail.com

Thale A Geving

18.12.2014 kl. 20:39
Likt!

T-hale@live.no

Andrine Helene

18.12.2014 kl. 20:41
Andrine Helene

andrine-helene@hotmail.com

Marthe carstensen

18.12.2014 kl. 20:43
marthe carstensen

marthecaa@live.no

emilie øijorden

18.12.2014 kl. 20:43
emilie.oijorden@hotmail.no

:-)

Mia Ulfsnes

18.12.2014 kl. 20:51
Åhh, jeg er med! :-))

Mia_ulfsnes@hotmail.com

Susanne Hilmen

18.12.2014 kl. 20:52
Susanne Hilmen, Susannehilmen@hotmail.com

Sofie Holstad

18.12.2014 kl. 21:00
Sofie Holstad

sofiebholstad@live.no

Kathrine

18.12.2014 kl. 21:00
Kathrine Hov Krogh

Kathrine.hov@hotmail.com

Maja Eklund

18.12.2014 kl. 21:01
jeg er med:)

majsen-ek@hotmail.com

Ella kongsvik

18.12.2014 kl. 21:02
Ella Kongsvik

Ellakongsvik@hotmail.com

Sanna Helle

18.12.2014 kl. 21:04
dc3_@hotmail.com :-)

Kaia

18.12.2014 kl. 21:04
Kaia Bye, kaia-bye@hotmail.com

Trine Loven

18.12.2014 kl. 21:06
Trine Loven

trineloven98@gmail.com

Astrid

18.12.2014 kl. 21:31
Astrid Sandvik

astrid_sandvik@hotmail.com

Sandra

18.12.2014 kl. 21:32
Sandra Wangen

sandra.wangen@hotmail.com

Kari Berge

18.12.2014 kl. 21:38
Kari Kjørsvik Berge

Kari_oddemann@hotmail.com

Sylva

18.12.2014 kl. 21:39
Sylva Løkken

Sylva.lok@hotmail.com 🎁🎄

Sylva

18.12.2014 kl. 21:40
Sylva Løkken

Sylva.lok@hotmail.com 👍

Lea

18.12.2014 kl. 21:44
Lea Jenssen

leajenssen@hotmail.com

Tonja

18.12.2014 kl. 21:45
tonja.johansen@lyse.net

Karoline Bjerknes

18.12.2014 kl. 21:45
Jeg ønsker meg en sånn til jul, så det å vinne en hadde vært supert!! Lurt for å holde oversikten på avtaler ol.

sofie hågensen

18.12.2014 kl. 21:55
sofie hågensen

sofie1997@live.no

Runa Laumann Vedal

18.12.2014 kl. 22:00
kuleruna@hotmail.com

Marie

18.12.2014 kl. 22:06
:)

Kathrine

18.12.2014 kl. 22:15
Kathrine Rudolfsen

kathrinerudolfsen99@hotmail.com

Karoline

18.12.2014 kl. 22:17
Karoline Lotterud

Karro.lot@live.no

Anastasia M. Å.

18.12.2014 kl. 22:19
an.maria-a@hotmail.com

Tuva salvesen heimdal

18.12.2014 kl. 22:22
Tuva Salvesen Heimdal

tuva.s.heimdal@hotmail.com

Andrea Kristiansen

18.12.2014 kl. 22:25
andrea.k.kristiansen@hotmail.com

Trine

18.12.2014 kl. 22:28
Trine Kuvene

Veronika Sørdal

18.12.2014 kl. 22:46
Har likt sida og innlegget.

Veronika Sørdal

18.12.2014 kl. 22:48
veronikam97@hotmail.com

har likt sida og innlegget!

Irene Fure

18.12.2014 kl. 22:49
Irene Fure

irene_fure@hotmail.com

Inga

18.12.2014 kl. 22:52
Inga Furuseth Gilberg

sharpax@online.no

Sunniva

18.12.2014 kl. 22:54
Sunniva Berge

sunniva.ber@gmail.com

Ghazal

18.12.2014 kl. 22:56
Ghazal Karimaie

ghakar.birr@gmail.com

hedda

18.12.2014 kl. 23:01
hedda nessmo jørum

heddanj@live.no

Amalie Selvig Moe

18.12.2014 kl. 23:25
Amalie Selvig Moe

amaliesmoe@hotmail.com

Frida Kristensen ❤️

18.12.2014 kl. 23:27
Frida-kris97@hotmail.com

18.12.2014 kl. 23:39
Lilly Bratland, lilleyen@hotmail.com :)

Elin Erika Reksten

18.12.2014 kl. 23:45
Elin Erika Reksten

elin5_98@hotmail.com :)

Ida Marie

18.12.2014 kl. 23:56
Ida Marie Andersen, Ida.aqua@gmail.com

Ida Rygnestad

18.12.2014 kl. 23:58
Hei på deg, Mathilde! Så moro med en slike giveaway, perfekt før et nytt år! Jeg er gjerne med :D

Nå er det bare 5 dager til JULAFTEN også<3 Can't wait! Mvh. Ida Rygnestad, imr2468@hotmail.com

Monica's Verden

19.12.2014 kl. 00:09
Ønsker meg en slik masse :)

Vil ønske deg en kjempefin og en riktig GOD JUL :)

Monica Karin

canim_monica@hotmail.com

Kari Traskjær

19.12.2014 kl. 00:55
Kari Traskjær

kari.tras@hotmail.com

Thea Talleraas

19.12.2014 kl. 01:26
Thea Talleraas

theastyles@hotmail.com

cecilia h.

19.12.2014 kl. 06:45
Jeg er med :D

Emilie Erdal

19.12.2014 kl. 07:21
Emilie.e@live.no

Thea

19.12.2014 kl. 07:21
Thea.moen@hotmail.com

Mathilde Waale

19.12.2014 kl. 07:31
Mathilde Waale

Mathildewaale@hotmail.com

19.12.2014 kl. 08:06
Maren Solland

Mso99@hotmail.com

Frida Kapstad

19.12.2014 kl. 08:12
fridawika@yahoo.no

Julie Grønnern

19.12.2014 kl. 08:37
Juliegronnern@hotmail.com

19.12.2014 kl. 08:43
Helene Dreyer

helene.dreyer@geosoft.no

Tuva

19.12.2014 kl. 08:45
Tuva Elise Kværnes

tuvaelise@outlook.com

Vilde Stensåsen

19.12.2014 kl. 10:07
Vilde Stensåsen

vildeks97@gmail.com

Nadine

19.12.2014 kl. 11:18
Nadine Ohla

ohlanad@gmail.com

jeg er med !

Marianne Helgesen Omdal

19.12.2014 kl. 11:30
Marianne Helgesen Omdal

marianneomdal_98@hotmail.com

Emma Olsen

19.12.2014 kl. 11:47
Emma Aagaard Olsen

olsemm@live.no

Maja Romstad

19.12.2014 kl. 11:53
Maja Romstad

Majacicilier@hotmail.com

Har likt

Maja Solsem Linn

19.12.2014 kl. 11:58
Maja-maja@hotmail.com

Malin Fladseth

19.12.2014 kl. 12:09
skulle gjerne hatt ei så fin og praktisk bok til å skrive i! Spesielt alle viktige ting som tannlegetimer osv ☺️

Ina Hansen

19.12.2014 kl. 12:13
Jeg er med! :-)

Ina_hansen_ofte@live.no

Annabelle Sørensen

19.12.2014 kl. 12:16
er med :-)

annabelle-ks@hotmail.com

Natalie

19.12.2014 kl. 12:29
Natalie Pedersen - nataliewpedersen.016@gmail.com

Kristina

19.12.2014 kl. 12:56
Kristina D. Amundsen

kristina.d.a@hotmail.com

Marlene Wåland

19.12.2014 kl. 13:31
Marlene Sophie Wåland

m.waaland@hotmail.com :)

Silje

19.12.2014 kl. 13:33
Elsker almanakkene dems, har hatt de i årevis :D

Silje_almerud-94@hotmail.com

Henny Susanne Goberg

19.12.2014 kl. 14:05
Henny Susanne Goberg

hsgh97@hotmail.com

:-)

Tea Vucic

19.12.2014 kl. 14:19
Tea Vucic

pippitea@hotmail.no

19.12.2014 kl. 14:21
onekaja@hotmail.com

Kaja Gray Karlsen

Julie

19.12.2014 kl. 14:53
Julie Bjerke

jstutlien@hotmail.com :)

Sigrid Marie

19.12.2014 kl. 15:11
Sigrid Dyrkorn

smar-dy@online.no

Anette Larsen

19.12.2014 kl. 15:13
Anette Larsen

anette_l98@hotmail.com

Wiktoria Habiera

19.12.2014 kl. 16:20
Wiktoria Habiera

wiktoriahabiera@hotmail.com

Eline Nilsen

19.12.2014 kl. 16:32
elinen@msn.com

Shangavi

19.12.2014 kl. 16:42
shangavi96@hotmail.com

Anja Vik

19.12.2014 kl. 17:05
anjavik@hotmail.no

Alice Ålgård

19.12.2014 kl. 17:22
aliceeaalgaard@live.com

Vilde

19.12.2014 kl. 17:37
Vilde Eilertsen

Vilde.h.eilertsen@sklbb.no

Tina Amalie :-)

19.12.2014 kl. 17:54
Tina Amalie Schei Brovold

tinabrovold@gmail.com

Maria Rødseth

19.12.2014 kl. 17:57
Maria.roedseth@hotmail.com

Anna S. Vestly

19.12.2014 kl. 18:20
Anna S. Vestly

annavestly@gmail.com

Perla Garcia

19.12.2014 kl. 18:22
PERLANGARCIAS@GMAIL.COM

PERLA GARCIA :D <3

Marlen Erlandsen Pedersen

19.12.2014 kl. 18:45
marlen_erlandsen_98@hotmail.com

Maja

19.12.2014 kl. 18:59
Maja Aaøyen

Mail: maja1999@hotmail.com

Ida Sivesind

19.12.2014 kl. 19:02
idaa.siivesind@gmail.com

katrine

19.12.2014 kl. 19:10
katrine vallestad

vallestadkatrine@gmail.com

Celin

19.12.2014 kl. 19:13
Celin D'Antoni

Celin.dantoni@hotmail.no

Frida

19.12.2014 kl. 19:28
Frida Melting

fridamelting@hotmail.com

Lene Haldorsen

19.12.2014 kl. 19:42
lene.haldorsen@hotmail.com

Lene Haldorsen

Reginedl

19.12.2014 kl. 20:02
regine1999@hotmail.com

Regine Dalva Lie

Ifeanyi Okolo

19.12.2014 kl. 20:04
ifeanyi Okolo

ifeanyi@live.no

caroline

19.12.2014 kl. 20:48
caroline auestad

ka.petterson@hotmail.com

Jenny

19.12.2014 kl. 20:54
jenny.westrumrein@gmail.com

Hannah Aune

19.12.2014 kl. 20:59
hannah_a.97@hotmail.com

Taline Årdal

19.12.2014 kl. 21:41
Taline Vinjevoll Årdal

Talinev@hotmail.com :)

Michelle danielsen

19.12.2014 kl. 22:24
Michelle danielsen :-)

Michelle-danielsen97@hotmail.com

Mari Løndal

19.12.2014 kl. 22:39
Mari_londal@hotmail.com

Emilie Rebekka

19.12.2014 kl. 22:53
Emilie Olsen

Emilieborgeolsen@hotmail.no

Veronica Holvik

19.12.2014 kl. 23:20
Har brukt denne en stund nå, og er superfornøyd! Hadde vært så supert og fått vinne denne slik at jeg fremdeles kan benytte meg av denne fine selv om jeg ikke finner meg råd til å kjøpe den, nå som jeg har blitt student, og har brukt masse penger på julegaver :(

Veronica Holvik - veronicaholvik@hotmail.com

Silje

19.12.2014 kl. 23:57
Silje Leiknes Johnsen

silje_leik@hotmail.com

Hanna

20.12.2014 kl. 00:25
bangstad98@hotmail.com

Eirin

20.12.2014 kl. 00:28
eirincicilie@hotmail.com

Sina

20.12.2014 kl. 08:40
Sina Joten Søndmør, sijoso@hotmail.no

Brit Elin

20.12.2014 kl. 09:15
Såå gøy med konkuranse!

Brit Elin Nytrø

brit_elin2000@hotmail.com

Miriam

20.12.2014 kl. 10:28
miriamskintveit@hotmail.com, Miriam skintveit

Andrea Ovesen Rakvåg

20.12.2014 kl. 10:54
Jeg er med:)

Cathrine

20.12.2014 kl. 11:51
Så gøy, den som du hadde var skikkelig fin!😊

Cathrinekavli@gmail.com

Susanna <3

20.12.2014 kl. 12:41
Susanna Pran

susanna.99@hotmail.com :)

Sara

20.12.2014 kl. 13:03
God juleferie <3

Sandra

20.12.2014 kl. 13:46
Sandra Osvaldsen - sandra.osv@hotmail.com

God Jul Mathilde :-D

Inga

20.12.2014 kl. 16:50
ingae@ostfoldfk.no

Inga Edvardsen

Synne Fossheim

20.12.2014 kl. 17:23
Synne Fossheim

synnefossheim@hotmail.no

mailinn

20.12.2014 kl. 19:57
Mailinn Vu

maiilinn@hotmail.com

Linda N

20.12.2014 kl. 21:38
Gjort!

lindaaaa.blogg@hotmail.com

Thao-Nhi Nguyen

20.12.2014 kl. 23:31
har likt! :)

thaonhi.blogg@hotmail.com

Hanne

20.12.2014 kl. 23:51
Hanne Lund

hanne_lund_98@hotmail.com

Linnea Haugen

21.12.2014 kl. 00:47
Linnea Haugen

linnea.h@live.no

Martha

21.12.2014 kl. 02:07
Martha Aarstad Stølan

marthaaarstad@live.no

Rebecka

21.12.2014 kl. 12:31
Rebecka Andersen

ra@nthp.net

Charlotte mangersnes

21.12.2014 kl. 12:48
Så gøy! Jeg er med :)

Charlotte mangersnes

Char.mangersnes@lyse.net

Silje

21.12.2014 kl. 12:53
Silje Finnestad

siljefinnestad@outlook.com

Silje Antonsen

21.12.2014 kl. 14:33
siljeeantonsen@hotmail.com

Katrine Nielsen

21.12.2014 kl. 14:47
Jeg er med!

katrine-h-n@hotmail.com

Elise

22.12.2014 kl. 14:35
Elise Solbakken

elise.sol@hotmail.com

Cathrine Grønnestad

23.12.2014 kl. 11:11
Cathrine Grønnestad

cathrine-g@hotmail.com

Charlotte Korsvoll

23.12.2014 kl. 16:24
Charlotte Korsvoll

charlottekorsvoll@hotmail.com :)

Amalie

25.12.2014 kl. 12:19
Amalie Bohstrøm - abohstrom@hotmail.com

maren auve

29.12.2014 kl. 23:57
mea.elise@hotmail.com

Skriv en ny kommentar

Mathilde Holck

Hei og velkommen til min blogg! Jeg heter Mathilde Holck, er 19 år og kommer fra Trondheim. På bloggen min legger jeg ut hverdagsinnlegg, antrekk, anbefalinger, videoblogger og alt annet jeg måtte finne på! Legg meg gjerne til som venn og følg bloggen videre! :-) For sponsing, samarbeid eller spørsmål kontakt meg på matholck.blogg@gmail.com!

Bloggdesign

Søk i bloggen

Design og koding av KvDesign - www.kvdesign.no
hits