hits

Vinn vippesett hos Glimt!

Da kjrer jeg i gang en konkurranse der dere har muligheten til vinne et nytt sett med vippeextensions hos Glimt! Ordinrpris for nytt sett hos senior er 1490 kr, s det hadde ikke vrt dumt hive seg med p denne konkurransen. Det dere trenger gjre er like facebooksiden til Glimt HER, kommentere mailadressen deres i kommentarfeltet og trykke liker-knappen under dette innlegget.

Glimt holder til i Innherredsveien 2A, like ved Solsiden. For timebestilling ring 73 01 13 62

Lykke til!

169 kommentarer

Jeg er med ! Har likt siden og selve innlegget<3

becarneves@gmail.com

Thanh Nhi Nguyen

Thanh Nhi Nguyen

thanhnhi@live.no

Jeg er gjerne med :D

solvi_w@hotmail.com

caeklu@hotmail.com

Ingridpingrid

Ingridpingrid

solli98@live.no

anjakarolineblogg@hotmail.com

herlighet for en perfekt konkurranse - gleder meg til vinneren blir kret hihi!

jones.justie@gmail.com

silje86.sh@gmail.com :)

Catharia hellberg

Catharia hellberg

Catharina92@hotmail.no

🙏🙏🙏

Dette m jeg jo bare hive meg p.

Har lenge nsket meg vippeextensions, men siden jeg er arbeidsledig og har to barn som spiser flaggstangfr, s blir ikke mor prioritert til slikt :)

Krysser fingrene hardt og hper p vinnerlykke :D

Renathe85@hotmail.no

marte.sletvold@live.no

solheimpower@hotmail.com

juliebt@hotmail.no

Therese.johansen@gmail.com :D

annahestnes@gmail.com

Jeg er med😃👍

Likt/delt og kommentert😍😍😍

siriramso@hotmail.com

ekirkebygarstad@gmail.com

Som fattig student hadde det vrt midt i blinken vinne dette :-D

hannahboberg@hotmail.com

maritasivi@gmail.com :-) :-)

elin_hamster2@hotmail.com (gammel epost adresse...)

Har likt :)

hmsk98@hotmail.no

denne konkurransen passet ypperlig,for jeg har nsket meg vippeextentions kjempelenge men er student s har ikke s supergod konomi..

andreavstene@hotmail.no

Ingvild Stherb

Ingvild Stherb

Hadde passet perfekt i og med at jeg skal til Trondhjem neste helg!:-)

ingvildset@hotmail.com

Renate-stormyr@hotmail.com 😊

camilla fossheim

camilla fossheim

Ja jeg nsker meg nye vipper! :-)

Ja takk! :D

cnilsen95@hotmail.com

June_nilsen96@hotmail.com 🌸🎈

Fshirwaco@hotmail.com

Charlotte Olsen

Charlotte Olsen

Charli.olsen@hotmail.com

anette.husby@gmail.com

Siden og innlegget er likt ;D ha en strlende dag :)

Guro_080493@hotmail.com

Det hadde virkelig vrt noe😊

Msaetherhaug@hotmail.com

pia_catharina@hotmail.com

myller@live.no 💓

Lisemalene@hotmail.com

elisabeth_bolme@hotmail.com

oda-andersen@hotmail.com :)

Jeg er med! Har likt facebooksiden og innlegget :-)

anehole@online.no

stineahoiby@gmail.com

mbbrekken@gmail.com

kristine9707@live.no

Fantastisk hadde det vrt vunnet no slikt😊

s.aasbakk@gmail.com

rikke.buan@me.com :-)

kaisa_fotball@hotmail.com ❤️❤️

Fantastisk👏🍓 Likt!

Camillaamartinsen@outlook.com

Krysser fingre og tr. nsker veldig gjerne vinne :)

Berit Gylland

Berit Gylland

Krysser fingrene!!! :)

Miamst@live.no

La m vinn da pep❤️❤️

Er meed :-) Hper jeg vinner!

MaritaHallan@hotmail.com

Kari_oddemann@hotmail.com

Marie Bratty Ustad

Marie Bratty Ustad

jeg er med, hadde passet perfekt!:D

marie.bu@hotmail.com

julielien_lien@hotmail.com

Cecilie marie

Cecilie marie

Ceciliembh_p@msn.com

Likt!

Emma_skjefte1@hotmail.com :D

Monica Skny Andersen

Monica Skny Andersen

Me like 🙊

Synd det er s langt unna! :D

-NA, nymfoman sexblogger

Likt bde Glimt og innlegget! E-post: ellinoregeberg@hotmail.com :)

Lindgjerdetsandra@gmail.com <3

love❤️ love❤️ love❤️

talstr97@live.no

jeg vil gifte deg .

malinj_96@hotmail.com

Bratli95@gmail.com

mari.sorli@hotmail.com

kristin-h_90@hotmail.com

ksfarbu@gmail.com

emmakolner@hotmail.com

agneshnyhuus@gmail.com

Jeg er med!

Ingrid Gunnarsjaa Harkestad

iingridghblogg@hotmail.com

Hannasem@live.no

siljefs@stud.ntnu.no :)

Lisa Srlkk Solem

Lisa Srlkk Solem

lisa_soleem@hotmail.com :)

Sigrid.brathen@gmail.com

Iril Straumbotn

Iril Straumbotn

irilstr@hotmail.com

Vil gjerne vinne ❤️❤️

sara.knudsen@hotmail.com

linn.mer@icloud.com

siljekv00@gmail.com

Maria@ncsport.no

martine.rr@hotmail.com

Sofie_2003@hotmail.com

Frida.hs@hotmail.com

Erleostmo@hotmail.com

camilla mahlum

camilla mahlum

Camilla.vm@hotmail.no

laura_smiley1@hotmail.com

bra konkurranse, Mathilde!

vil gjerne vinne :-)

tinariks@hotmail.com

Andrea Serigstad

Andrea Serigstad

:):):):)

Ymo@hotmail.no :))

Daniela Matic

Daniela Matic

danielamaticc@gmail.com

Vilde Karoline

Vilde Karoline

vildekaroline96@hotmail.com

Helene Granlund

Helene Granlund

helenegranlund@ymail.com :)

Ailin.Thanem@Gmail.com

julie98.eidem@gmail.com

Eirin Rognhaug

Eirin Rognhaug

eirinnr@hotmail.no :-)

Min epost adresse er:

helene-vaga@hotmail.com

Idajohanneb@hotmail.com! =D

Marina Madelen

Marina Madelen

marina_madelen@hotmail.com

Stine bangsund

Stine bangsund

stinebangsund@gmail.com

jeg lnsker meg nye vipper, har aldri pvd ut slikt fr s det hadde vrt spennende vinne!

oda.oef@gmail.com

thea drislvik

thea drislvik

Thea.drilsvik@hotmail.com

heddaasf@hotmail.com

Ellada Vasseng

Ellada Vasseng

Elladavasseng@hotmail.com

Elise Feragen

Elise Feragen

eliseferr@hotmail.com)

Konstanse Kjersti

Konstanse Kjersti

E-post: kjerstilofors@hotmail.com

<3<3

Julia kjellsen

Julia kjellsen

Julia.131099@gmail.com :-)

Mathildewaale@hotmail.com

❤️❤️❤️

lisa_soleem@hotmail.com :-)

ragnarekkverk@hotmail.com

miranda_97er@live.no

anja.syrstad@gmail.com

bente1802@hotmail.com

Nora_hinseth@live.no :P

magnhild_mona@hotmail.com

Maria Gjelvold

Maria Gjelvold

Mariagf@live.no :)

Anne-Rebekka Eriksen

Anne-Rebekka Eriksen

anne_rebekka@hotmail.com

lene_jenssen@hotmail.com

Lovise Kringen Bye

Lovise Kringen Bye

lovise75@gmail.com

❤️❤️❤️

viviantepstad@hotmail.com

mari_helene_96@hotmail.com

Paulin-97@hotmail.com

hannah_a.97@hotmail.com

gina.rodby@hotmail.com

Arsema Tewelde

Arsema Tewelde

arsema1998@hotmail.com <3

Sipel Bederkhan

Sipel Bederkhan

Sipel97@hotmail.com

mia.li.97@hotmail.com!

june_mb@hotmail.com

Emmajholmen@hotmail.com

Skogsilder@hotmail.com

Thea.98@live.no

Violetta Olkhova

Violetta Olkhova

violetta-1998@hotmail.com

elle.eira@gmail.com

Julie M Larsen

juliepia@live.no

Camilla Lie Pettersen

Camilla Lie Pettersen

camillalpettersen@gmail.com

wandeenarach@hotmail.no

inahoel98@gmail.com

sunniva grotnes

sunniva grotnes

sunnivagrot@hotmail.no

julie_hansen95@hotmail.com :)

rebecca.mosand@gmail.com

marte.sletvold@live.no

Silje Ydstie Re

Silje Ydstie Re

Jeg er med :D

siljeyr@hotmail.com

Maria.roedseth@hotmail.com

lisa_soleem@hotmail.com :)

clarinet.chic@hotmail.com

Camilla.h.97@hotmail.com

Jeg er med! :-)

frkpia@hotmail.no

Jalmika Da Silva

Jalmika Da Silva

Jeg er med :-)

Jennaffer96@hotmail.com

inafosssum.blogg.no

inafosssum.blogg.no

inafossum@gmail.com

<3<3<3

guro.rostad@ntebb.no

Woooow!

lisa_soleem@hotmail.com

ellen_reppen@hotmail.com

Nora Normann Fosse

nora.fosse@hotmail.com

mettetellebon@outlook.com

W, s artig :-D

Malinvi98@hotmail.com :-)

maja.magnussen@hotmail.com

jaa!!

Camilla.hansen98@live.no

Amanda Andersskog

Amanda Andersskog

Amanda-andersskog@hotmail.com

Martine Olsen

Martine Olsen

olsenpop@gmail.com

line_balstad@hotmail.com

malene_ramberg@hotmail.com

Julie Eriksen

Julie Eriksen

julieriksen3@gmail.com

pardeep-kaur@hotmail.no

guro.rostad@ntebb.no

Kristinaftret@hotmail.com

Regine Willassen

Regine Willassen

regine.rw@gmail.com

Kari Andersen

Kari Andersen

kariandersen94@hotmail.com

sivertsenisabell@gmail.com

Skriv en ny kommentar