hits

Vinn vippesett hos Glimt!

  • 15.10.2014 kl. 20:51

Da kjrer jeg i gang en konkurranse der dere har muligheten til vinne et nytt sett med vippeextensions hos Glimt! Ordinrpris for nytt sett hos senior er 1490 kr, s det hadde ikke vrt dumt hive seg med p denne konkurransen. Det dere trenger gjre er like facebooksiden til Glimt HER, kommentere mailadressen deres i kommentarfeltet og trykke liker-knappen under dette innlegget.

Glimt holder til i Innherredsveien 2A, like ved Solsiden. For timebestilling ring 73 01 13 62

Lykke til!

169 Kommentarer

Beatriz Neves

15.10.2014 kl. 20:55
Jeg er med ! Har likt siden og selve innlegget<3

becarneves@gmail.com

Thanh Nhi Nguyen

15.10.2014 kl. 21:01
thanhnhi@live.no

Nikita <3

15.10.2014 kl. 21:06
S herlig :)

Slvi Birgitte Wrness

15.10.2014 kl. 21:12
Jeg er gjerne med :D

solvi_w@hotmail.com

Caroline

15.10.2014 kl. 21:22
caeklu@hotmail.com

Ingridpingrid

15.10.2014 kl. 21:24
solli98@live.no

Anja Karoline

15.10.2014 kl. 21:27
anjakarolineblogg@hotmail.com

herlighet for en perfekt konkurranse - gleder meg til vinneren blir kret hihi!

Justie

15.10.2014 kl. 21:28
jones.justie@gmail.com

Silje

15.10.2014 kl. 21:28
silje86.sh@gmail.com :)

Catharia hellberg

15.10.2014 kl. 21:30
Catharina92@hotmail.no

🙏🙏🙏

Renathe

15.10.2014 kl. 21:30
Dette m jeg jo bare hive meg p.

Har lenge nsket meg vippeextensions, men siden jeg er arbeidsledig og har to barn som spiser flaggstangfr, s blir ikke mor prioritert til slikt :)

Krysser fingrene hardt og hper p vinnerlykke :D

Renathe85@hotmail.no

marte

15.10.2014 kl. 21:30
marte.sletvold@live.no

Marie

15.10.2014 kl. 21:31
med :)

Rita

15.10.2014 kl. 21:33
solheimpower@hotmail.com

Julie

15.10.2014 kl. 21:35
juliebt@hotmail.no

Therese

15.10.2014 kl. 21:35
Therese.johansen@gmail.com :D

Anna

15.10.2014 kl. 21:37
annahestnes@gmail.com

Susann

15.10.2014 kl. 21:38
Jeg er med😃👍

Likt/delt og kommentert😍😍😍

Siri

15.10.2014 kl. 21:39
siriramso@hotmail.com

Emilie

15.10.2014 kl. 21:41
ekirkebygarstad@gmail.com

Som fattig student hadde det vrt midt i blinken vinne dette :-D

Hannah

15.10.2014 kl. 21:41
hannahboberg@hotmail.com

Marita S

15.10.2014 kl. 21:43
maritasivi@gmail.com :-) :-)

Elin

15.10.2014 kl. 21:44
elin_hamster2@hotmail.com (gammel epost adresse...)

Har likt :)

Hanna

15.10.2014 kl. 21:45
hmsk98@hotmail.no

Andrea Kinn

15.10.2014 kl. 21:48
denne konkurransen passet ypperlig,for jeg har nsket meg vippeextentions kjempelenge men er student s har ikke s supergod konomi..

andreavstene@hotmail.no

Ingvild Stherb

15.10.2014 kl. 21:56
Hadde passet perfekt i og med at jeg skal til Trondhjem neste helg!:-)

ingvildset@hotmail.com

renate

15.10.2014 kl. 21:57
Renate-stormyr@hotmail.com 😊

camilla fossheim

15.10.2014 kl. 21:57
Ja jeg nsker meg nye vipper! :-)

Catharina

15.10.2014 kl. 21:57
Ja takk! :D

cnilsen95@hotmail.com

June Nilsen

15.10.2014 kl. 21:58
June_nilsen96@hotmail.com 🌸🎈

Faiza

15.10.2014 kl. 22:00
Fshirwaco@hotmail.com

Charlotte Olsen

15.10.2014 kl. 22:00
Charli.olsen@hotmail.com

Anette

15.10.2014 kl. 22:00
anette.husby@gmail.com

Guro

15.10.2014 kl. 22:01
Siden og innlegget er likt ;D ha en strlende dag :)

Guro_080493@hotmail.com

Mari

15.10.2014 kl. 22:04
Det hadde virkelig vrt noe😊

Msaetherhaug@hotmail.com

Pia

15.10.2014 kl. 22:05
pia_catharina@hotmail.com

Mathilde

15.10.2014 kl. 22:14
myller@live.no 💓

Lise

15.10.2014 kl. 22:15
Lisemalene@hotmail.com

Elisabeth

15.10.2014 kl. 22:22
elisabeth_bolme@hotmail.com

Oda Andersen

15.10.2014 kl. 22:22
oda-andersen@hotmail.com :)

Ane Hole

15.10.2014 kl. 22:24
Jeg er med! Har likt facebooksiden og innlegget :-)

anehole@online.no

Stine Hiby

15.10.2014 kl. 22:28
stineahoiby@gmail.com

Maren

15.10.2014 kl. 22:30
mbbrekken@gmail.com

Kristine M

15.10.2014 kl. 22:37
kristine9707@live.no

Siren

15.10.2014 kl. 22:39
Fantastisk hadde det vrt vunnet no slikt😊

s.aasbakk@gmail.com

Rikke

15.10.2014 kl. 22:44
rikke.buan@me.com :-)

Kaisa

15.10.2014 kl. 22:47
kaisa_fotball@hotmail.com ❤️❤️

Camilla

15.10.2014 kl. 22:48
Fantastisk👏🍓 Likt!

Camillaamartinsen@outlook.com

yvonne

15.10.2014 kl. 22:52
Krysser fingre og tr. nsker veldig gjerne vinne :)

Berit Gylland

15.10.2014 kl. 22:56
Krysser fingrene!!! :)

Mia

15.10.2014 kl. 23:02
Miamst@live.no

15.10.2014 kl. 23:08
La m vinn da pep❤️❤️

Marita

15.10.2014 kl. 23:11
Er meed :-) Hper jeg vinner!

MaritaHallan@hotmail.com

Kari Berge

15.10.2014 kl. 23:12
Kari_oddemann@hotmail.com

Marie Bratty Ustad

15.10.2014 kl. 23:16
jeg er med, hadde passet perfekt!:D

marie.bu@hotmail.com

Julie Lien

15.10.2014 kl. 23:30
julielien_lien@hotmail.com

Cecilie marie

15.10.2014 kl. 23:36
Ceciliembh_p@msn.com

Emma

15.10.2014 kl. 23:36
Likt!

Emma_skjefte1@hotmail.com :D

Monica Skny Andersen

15.10.2014 kl. 23:37
Me like 🙊

NA

15.10.2014 kl. 23:52
Synd det er s langt unna! :D

-NA, nymfoman sexblogger

Ellinor

15.10.2014 kl. 23:53
Likt bde Glimt og innlegget! E-post: ellinoregeberg@hotmail.com :)

Sandra Lindp

16.10.2014 kl. 00:06
Lindgjerdetsandra@gmail.com <3

Anne

16.10.2014 kl. 00:08
love❤️ love❤️ love❤️

Tale

16.10.2014 kl. 00:40
talstr97@live.no

barry jamil

16.10.2014 kl. 05:40
jeg vil gifte deg .

Malin 96

16.10.2014 kl. 07:21
malinj_96@hotmail.com

Elisabeth

16.10.2014 kl. 07:26
Bratli95@gmail.com

Mari

16.10.2014 kl. 07:35
mari.sorli@hotmail.com

Kristin

16.10.2014 kl. 09:10
kristin-h_90@hotmail.com

Kristine

16.10.2014 kl. 09:29
ksfarbu@gmail.com

Emma Klner

16.10.2014 kl. 09:38
emmakolner@hotmail.com

Agnes N

16.10.2014 kl. 10:34
agneshnyhuus@gmail.com

ingridharkestad

16.10.2014 kl. 10:59
Jeg er med!

Ingrid Gunnarsjaa Harkestad

iingridghblogg@hotmail.com

Hanna Sem

16.10.2014 kl. 11:01
Hannasem@live.no

Silje S

16.10.2014 kl. 11:10
siljefs@stud.ntnu.no :)

Lisa Srlkk Solem

16.10.2014 kl. 11:24
lisa_soleem@hotmail.com :)

Sigrid Marie

16.10.2014 kl. 11:30
Sigrid.brathen@gmail.com

Iril Straumbotn

16.10.2014 kl. 12:29
irilstr@hotmail.com

Vil gjerne vinne ❤️❤️

Sara

16.10.2014 kl. 12:52
sara.knudsen@hotmail.com

Linn Merethe

16.10.2014 kl. 15:02
linn.mer@icloud.com

Silje

16.10.2014 kl. 15:40
siljekv00@gmail.com

Maria

16.10.2014 kl. 15:45
Maria@ncsport.no

Martine Riis

16.10.2014 kl. 16:24
martine.rr@hotmail.com

Sofie

16.10.2014 kl. 16:28
Sofie_2003@hotmail.com

Frida

16.10.2014 kl. 16:29
Frida.hs@hotmail.com

Erle

16.10.2014 kl. 16:29
Erleostmo@hotmail.com

camilla mahlum

16.10.2014 kl. 16:33
Camilla.vm@hotmail.no

laura

16.10.2014 kl. 16:35
laura_smiley1@hotmail.com

Tina

16.10.2014 kl. 16:36
bra konkurranse, Mathilde!

vil gjerne vinne :-)

tinariks@hotmail.com

Andrea Serigstad

16.10.2014 kl. 16:37
:):):):)

Ylva Olsson

16.10.2014 kl. 16:41
Ymo@hotmail.no :))

Daniela Matic

16.10.2014 kl. 16:47
danielamaticc@gmail.com

Vilde Karoline

16.10.2014 kl. 16:48
vildekaroline96@hotmail.com

Helene Granlund

16.10.2014 kl. 16:48
helenegranlund@ymail.com :)

ailin tollan

16.10.2014 kl. 16:50
Ailin.Thanem@Gmail.com

julie

16.10.2014 kl. 16:50
julie98.eidem@gmail.com

Eirin Rognhaug

16.10.2014 kl. 16:51
eirinnr@hotmail.no :-)

Helene Vaga

16.10.2014 kl. 16:54
Min epost adresse er:

helene-vaga@hotmail.com

Ida Johanne

16.10.2014 kl. 16:55
Idajohanneb@hotmail.com! =D

Marina Madelen

16.10.2014 kl. 16:58
marina_madelen@hotmail.com

Stine bangsund

16.10.2014 kl. 17:03
stinebangsund@gmail.com

jeg lnsker meg nye vipper, har aldri pvd ut slikt fr s det hadde vrt spennende vinne!

oda

16.10.2014 kl. 17:04
oda.oef@gmail.com

thea drislvik

16.10.2014 kl. 17:05
Thea.drilsvik@hotmail.com

Hedda

16.10.2014 kl. 17:08
heddaasf@hotmail.com

Ellada Vasseng

16.10.2014 kl. 17:14
Elladavasseng@hotmail.com

Elise Feragen

16.10.2014 kl. 17:42
eliseferr@hotmail.com)

Konstanse Kjersti

16.10.2014 kl. 17:52
E-post: kjerstilofors@hotmail.com

<3<3

Julia kjellsen

16.10.2014 kl. 17:58
Julia.131099@gmail.com :-)

Mathilde Waale

16.10.2014 kl. 17:58
Mathildewaale@hotmail.com

❤️❤️❤️

Lisa

16.10.2014 kl. 18:09
lisa_soleem@hotmail.com :-)

Ragna

16.10.2014 kl. 18:47
ragnarekkverk@hotmail.com

miranda

16.10.2014 kl. 18:56
miranda_97er@live.no

Anja

16.10.2014 kl. 18:58
anja.syrstad@gmail.com

Bente Vagle

16.10.2014 kl. 19:04
bente1802@hotmail.com

Nora Hinseth

16.10.2014 kl. 19:05
Nora_hinseth@live.no :P

Magnhild

16.10.2014 kl. 19:06
magnhild_mona@hotmail.com

Maria Gjelvold

16.10.2014 kl. 19:26
Mariagf@live.no :)

Anne-Rebekka Eriksen

16.10.2014 kl. 19:29
anne_rebekka@hotmail.com

Lene

16.10.2014 kl. 20:06
lene_jenssen@hotmail.com

Lovise Kringen Bye

16.10.2014 kl. 20:11
lovise75@gmail.com

❤️❤️❤️

Vivian Tepstad

16.10.2014 kl. 20:17
viviantepstad@hotmail.com

Mari Helene

16.10.2014 kl. 20:27
mari_helene_96@hotmail.com

Anna

16.10.2014 kl. 20:47
Paulin-97@hotmail.com

Hannah Aune

16.10.2014 kl. 21:04
hannah_a.97@hotmail.com

Gina Rdby

16.10.2014 kl. 21:27
gina.rodby@hotmail.com

Arsema Tewelde

16.10.2014 kl. 21:32
arsema1998@hotmail.com <3

Sipel Bederkhan

16.10.2014 kl. 22:03
Sipel97@hotmail.com

Mia Insteb

16.10.2014 kl. 22:45
mia.li.97@hotmail.com!

June

17.10.2014 kl. 00:02
june_mb@hotmail.com

Emma Holmen

17.10.2014 kl. 00:18
Emmajholmen@hotmail.com

Niki

17.10.2014 kl. 03:55
Skogsilder@hotmail.com

Thea

17.10.2014 kl. 07:03
Thea.98@live.no

Violetta Olkhova

17.10.2014 kl. 11:01
violetta-1998@hotmail.com

Elle Eira

17.10.2014 kl. 11:27
elle.eira@gmail.com

17.10.2014 kl. 12:31
Julie M Larsen

juliepia@live.no

Camilla Lie Pettersen

17.10.2014 kl. 13:44
camillalpettersen@gmail.com

Wandee

17.10.2014 kl. 18:02
wandeenarach@hotmail.no

17.10.2014 kl. 18:13
inahoel98@gmail.com

sunniva grotnes

17.10.2014 kl. 18:59
sunnivagrot@hotmail.no

Julie Hansen

17.10.2014 kl. 21:21
julie_hansen95@hotmail.com :)

Rebecca

17.10.2014 kl. 21:30
rebecca.mosand@gmail.com

marte

17.10.2014 kl. 22:55
marte.sletvold@live.no

Silje Ydstie Re

18.10.2014 kl. 00:20
Jeg er med :D

siljeyr@hotmail.com

Maria

18.10.2014 kl. 01:28
Maria.roedseth@hotmail.com

Lisa Solem

18.10.2014 kl. 11:11
lisa_soleem@hotmail.com :)

Anneli Aune

18.10.2014 kl. 14:11
clarinet.chic@hotmail.com

Camilla

18.10.2014 kl. 15:31
Camilla.h.97@hotmail.com

PIA HOLMEN

18.10.2014 kl. 15:58
Jeg er med! :-)

frkpia@hotmail.no

Jalmika Da Silva

18.10.2014 kl. 16:22
Jeg er med :-)

Jennaffer96@hotmail.com

inafosssum.blogg.no

18.10.2014 kl. 22:30
inafossum@gmail.com

<3<3<3

Guro

19.10.2014 kl. 09:05
guro.rostad@ntebb.no

Lisa Solem

19.10.2014 kl. 12:33
Woooow!

lisa_soleem@hotmail.com

ellen reppen

19.10.2014 kl. 19:36
ellen_reppen@hotmail.com

19.10.2014 kl. 20:15
Nora Normann Fosse

nora.fosse@hotmail.com

Mette

19.10.2014 kl. 22:38
mettetellebon@outlook.com

Malin Vde

20.10.2014 kl. 00:10
W, s artig :-D

Malinvi98@hotmail.com :-)

Maja

20.10.2014 kl. 08:42
maja.magnussen@hotmail.com

Camilla

20.10.2014 kl. 13:49
jaa!!

Camilla.hansen98@live.no

Amanda Andersskog

20.10.2014 kl. 14:48
Amanda-andersskog@hotmail.com

Martine Olsen

20.10.2014 kl. 17:14
olsenpop@gmail.com

Line

20.10.2014 kl. 17:50
line_balstad@hotmail.com

20.10.2014 kl. 20:38
malene_ramberg@hotmail.com

Julie Eriksen

21.10.2014 kl. 16:51
julieriksen3@gmail.com

pardeep kaur

21.10.2014 kl. 19:39
pardeep-kaur@hotmail.no

Guro

22.10.2014 kl. 00:54
guro.rostad@ntebb.no

Kristin

22.10.2014 kl. 20:39
Kristinaftret@hotmail.com

Regine Willassen

23.10.2014 kl. 15:52
regine.rw@gmail.com

Kari Andersen

27.10.2014 kl. 13:27
kariandersen94@hotmail.com

Isabell

30.10.2014 kl. 20:58
sivertsenisabell@gmail.com

Skriv en ny kommentar

Mathilde Holck

Hei og velkommen til min blogg! Jeg heter Mathilde Holck, er 21 r og kommer fra Trondheim. P denne bloggen legger jeg ut om livet mitt som hndballspiller i Bysen Elite og student p BI. Legg meg gjerne til som venn og flg bloggen videre! :-) For sponsing, samarbeid eller sprsml kontakt meg p matholck.blogg@gmail.com!

Bloggdesign

Sk i bloggen

Design og koding av KvDesign - www.kvdesign.no