hits

mine julegavensker

Mange har etterspurt hva jeg nsker meg til jul, og heer har dere en liten liste over ting jeg kunne tenkt meg, kanskje dere ogs kan bli inspirert
I tillegg kjrer jeg en liten konkurranse til dere, i sammarbeid med 3T. Premien er et par heerlige votter fra Therese Johaug's nye kolleksjon til en verdi av 449 kr. Direktelink til vottene finner dere p 3T-shop sin nettside HER. Det dere m gjre er legge igjen en kommentar i dette innlegget med navnet og mailen din, s trekker jeg en vinner i lpet av morgendagen!

306 kommentarer

Ingvild Sundli Nss

ingvildsundli@gmail.com

hanvaada@gmail.com

utrolig mange fine nsker :)

Dorthea kant

Dorthea.kant@hotmail.com

Andrea Kinn

andreavstene@hotmail.no

Ingrid Owren

ingridowren@icloud.com

tutta2000@hotmail.no

Anette Johnsen

Anette Johnsen

Anette Johnsen

Anette.ikira@hotmail.com

xxx

Kristin Gundersen

Kristin Gundersen

kristin_gu@hotmail.com

:))

Oda Andersen :)

oda-andersen@hotmail.com

Christine stener Hansen

christinestener@hotmail.com

sigrid.katt@hotmail.com

:)

Selma Borch-Guttormsen

Selma Borch-Guttormsen

s herlig!:)

selmaborch@hotmail.com

Marie Erland

Marieerland@hotmail.com :))

Jenny Kant

skijenta.99@hotmail.com

Linnea Johannesen

linnea_andernach@live.no

maila.risten@gmail.com

:)

Veronica Bakken

verobakk@live.no

ine Charlotte

ine Charlotte

ine charlotte stlie

Ine-charlotte@hotmail.com

Amalie Triumf :)

amalietriumf@live.no

Navina Nanthakumar

Navina Nanthakumar

Navina2000@hotmail.com

Kristin Nilsen

kristin_97@hotmail.no

Mari Srli

mari.sorli@hotmail.com

Tina Myrvang Limi

tina_myrvang_limi@hotmail.com

Sandra Rannestad

Sandra Rannestad

sandra rannestad

sanni__love@hotmail.com

Ida Marie Joakimsen Bakken

Ida.bakken@hotmail.com

Emilie B. Mjelva

Emiliebmjelva@hotmail.com

Guro Finstad Bjerken

guro.bjerken@gmail.com

Katharina Elns

Katharinase@hotmail.com

Ida Bakkan

ida-bakkan@hotmail.no

nora_bakken@hotmail.com

Helene Charlotte - kommenterer tilbake

Helene Charlotte - kommenterer tilbake

hh, mange flotte nsker der! :-)

Camilla Bjrheim

Camillabjoreheim@hotmail.com

Julie M Kjernsli

Julie M Kjernsli

Julie.mk@hotmail.com

Julie M Kjernsli

:)

Mari Ringen Grberg

mariringengraaberg@gmail.com

Johanne stmoe

honanne@live.no

Kaja Heiberg

Kaja.heiberg@hotmail.com

Mariell Lundervold

Mariell Lundervold

mariell-98@hotmail.no

Karoline Gustavsen

Karoline Gustavsen

Karoline Gustavsen - karovg97@hotmail.com

May Lena

maylena@riseng.net

Anette Jacobsen

anette.ja97@gmail.com

Elin Irene Opheim

Elin Irene Opheim

Elinopheim@live.no

Berit Hammer

berithammer99@gmail.com

Jeg er med! Anetteouu@hotmail.com :-)

S fine :-)

julie.bs@live.com

Silje Ydstie Re

Silje Ydstie Re

siljeyr@hotmail.com

Katrine Alvren

kalvaeren@hotmail.com :)

Oda Marie hylen

Oda Marie hylen

Oda@hylen.no

Kristine Spartveit❤️❤️❤️❤️

Kristine Spartveit❤️❤️❤️❤️

kristinespartveit@hotmail.com ❤️❤️❤️❤️

Tonje.r.a98@gmail.com

Mathilde Stokk

ann_sissel@hotmail.no

Jeg vil vinnee!

Pernille johnsen

pernille_johnsen@live.no

Benedikte Hoel

Benedikte Hoel

benedikte38@hotmail.com

Rannem Synnve

Rannem Synnve

Hadde vrt kjempe kjekt med disse nydelige vottene! <3

Synnve Emilie Rannem

Rannem_emilie@hotmail.com

se Hheim

asehaheim@hotmail.com

Anna.hansen00@hotmail.com

Camilla Brattli Molund

camilla_molund@hotmail.com

Ingrid Stolt-Nielsen

Ingrid Stolt-Nielsen

Jeg vil gjerne ha votter!! Min mailadresse er isn@mimer.no! Jeg hper jeg vinner!!

S fine nsker :D

hegelandsvik@hotmail.com

Thea Moksnes

thea.98@live.no

jeg er med :)

Mariann Ryen

mariannryen@hotmail.com

Emilie Andresen

emilieandresen@hotmail.com

heddalskaar@hotmail.com

Sarah Nr Pettersen

Sarah Nr Pettersen

Sarah Nr Pettersen

sarahnp@hotmail.com

marianne storsve

marianne.storsve@hotmail.com

Jeg er med! :D

Elisabeth Mesy

elisabeth-nm@hotmail.com

Signe Alvem

signeea@hotmail.no

jeg er med!!

Margrete Y Bjrndal

mbjoernd@gmail.com

Julia Matleena

Juliamatleena@live.com :)

Elisabeth Ulla Uksny

elisabeth_uksnoy@hotmail.com

Det der str p nskelisten min ogs, nesten akkurat det samme! Haha! Ikke rart vennene mine sier jeg ligner p deg😂

Ellinor

ellinoregeberg@hotmail.com

- Mari Grendal

- Marigrendal@live.no

Julie Vestby

julievestby@gmail.com

Tiril Roland, tirilroland@gmail.com

Julie Dahl Hjelle

Julie Dahl Hjelle

juliehje@hotmail.com

Randi Eggereide

Synne Stranden Andersen

Synne Stranden Andersen

Synne-ande@hotmail.com

helenelouise94@hotmail.com

Tusen takk for den mulighet og god jul <3

kristen79@hotmail.no

malinham@hotmail.com

Synne Snilstveit

Synne Snilstveit

synnes@hotmail.no

thea.ekren@hotmail.no

Erika Bue

erikabue@msn.com

Sandra Amundsen

Sandra Amundsen

:)))

marie wits jacobsen

marie wits jacobsen

marie.wj@hotmail.com

marteline97@hotmail.com :)))

Malene Markussen

malenemarkussen@hotmail.com

Ida Celine Stuenes

Ida Celine Stuenes

Ida Celine Stuenes

idastuenes97@outlook.com

Erica Johnsen

Erica Johnsen

Ahh, en perfekt gave gi verdens beste mamma! <3

Erica B. Johnsen

Ericaebj@gmail.com

anna_lefdal@hotmail.com

helene-vaga@hotmail.com

Ida Marie Hansen

Ida Marie Hansen

i.h97@hotmail.com

Med! :)

hathi-ly@hotmail.com <3

Christina Lding

Christina Lding

Christina Ystmark Lding :-)

christinaloding@hotmail.com

Karoline Lotterud

Karoline Lotterud

karro.lot@live.no

<3

Jaa!

Helene Leithe

helene.leithe96@hotmail.com

Siv Gulaker :)

Sivagulaker@hotmail.com

Frida Frivoll

Frida-fri-00@hotmail.com

Veldig fine votter :)

Julia Nguyen

julianguyen2810@gmail.com

Ida Helen Solbakken

Idahelen1809@hotmail.com :)

God jul! <3

h de s utrolig herlige ut!

Camilla Osaland

Miila96@hotmail.com

Kristi Rydland

kristi_rydland@hotmail.com

Julie Skjlberg , julie-pija96@hotmail.com :))

Pernille Eggen

pernille.eggen@hotmail.com

Nora Charlotte Snsteb

Nora Charlotte Snsteb

Nora_charlotte@hotmail.com :)

Amalie Haugen Riml

Amalie Haugen Riml

amalie_roimal@hotmaii.com

Solveig Andersen

Solveigsvan@hotmail.com

sne Skram Trmborg

sne Skram Trmborg

a.troemborg@gmail.com

Louise Hole

louisehole@hotmail.com

Elin Skorstad Haave

elin_hamster2@hotmail.com

Olivia yna

olivia.dill.oyna@gmail.com

beth-cooke@hotmail.co.uk

Rikke Johannessen

rikrikke@hotmail.com

imansalem@live.no :-)

Una Nikolaisen

Una Nikolaisen

una-nikolaisen@hotmail.com

Linn hjelmeland johnsen

Linnhjelmeland@hotmail.com

Celine Rekdal, celiner97@hotmail.com

marie0snuppa@live.no

Marie Tran

S fine julegavensker!

Jeg er med p konkuransen!

Torill Verpe

torill-97@hotmail.no

:)

Helga Bjrg Kristjansdottir

Helga Bjrg Kristjansdottir

Helga Bjrg Kristjansdottir

helga_1998@hotmail.com

Fine julegavensker! :)

sigriddahle@hotmail.com

ingrid haagenrud

ingrid haagenrud

ingrid haagenrud :)

haag_ingrid@hotmail.com

mathilde holt

mathilde holt

Mathilde Holt

mathilde_96_@hotmail.com

Kaja Hammer-Larsen

Ingrid Sund Kul

ingridk@neasonline.no

Malin Hanssen

malin_prinsessa@hotmail.com

Synne Sther

Synnefs98@hotmail.com

Dina Rindsem Ertss

Dina Rindsem Ertss

😊😊😊😊

Elisabeth M

emollers@ebnett.no

Astrid myrhaug

astrid.99@hotmail.no

Sigrid Amundsen

amundsensigrid@gmail.com

Marthe Rdsgaard

ethram@hotmail.com

Ellen Anette Ms

ellenette98@hotmail.com

Sandra Nilsen!

sandra-nilsen@live.no

Mathilde Vetnes Syvertsen

Mat-hest@hotmail.com

Ingridrl@live.no

ingrid r lurs

Elisabeth Viken

vikenelisabeth@gmail.com

Noor

nooor-98@hotmail.com

Emma Myklebust Eggen

emmame98@gmail.com

Ingrid Havdal

ingridhavdal@yahoo.no

Marit Labah

maritlab@hotmail.com

Nora Stranne

norastranne@hotmail.com

Julie Edvardsen

julie.edvardsen@hotmail.com

:)

kathrine.sveen@me.com

leva siavashi

leva siavashi

Leva siavashi

Levasiavashi@yahoo.com

Nora Holm Ellingsen

nora.h.e@hotmail.no

Mia Insteb, mia.li.97@hotmail.com :-)

ragnhild ofstad

ragnhild ofstad

fine nsker! :)

rfofstad@hotmail.com

Ragnhild Fredrikke Ofstad

Kjempe fine nsker, nsker meg mye av det samme!

Vilde Thorud

vilde-th@hotmail.no

Mari.moller123@gmail.com

ingvild_dans@hotmail.com :)

Oda Henriksen<3

odahenriksen@hotmail.com

Hilda yaster

hilda.oyaseter98@gmail.com

Silje Fosse

silje-fosse@hotmail.com

Kristine Dahl

Kristine Dahl

Kristine Dahl

kristinedahl9d@gmail.com

kaja sandsten

kaja sandsten

kaja Sandsten

kaja.sandsten@hotmail.com

Kamilla Kleppenes

kamillis_96@hotmail.com

Hanna Halvorsen

Hanna Halvorsen

Herlig!

Hanna Halvorsen, hanna.dh@live.no

Eliane Olsen

elia-ho@hotmail.com

Merethe Ruud

mar.1999@live.no

Marte Bell

martebell97@gmail.com

Tuva Jacobsen Skogli

tuva98@gmail.com

Synne Nornes

synsen@me.com

sol.lorange@live.no er mailen min :-)

Ida Sther

idals1@hotmail.com

Oda Marie stlund

Oda Marie stlund

Oda Marie stlund

oda.ostlund@gmail.com

gurohaavik@live.no :)

Malene Huseb

Malene2702@hotmail.com

http://no.zoovillage.com/productdetail.aspx?did=86492

celine.hausken@lyse.net

Ingebjrg Hansen, ingebjorg615@hotmail.som

:)

maria.fjeld@hotmail.com

nikolinehusa@gmail.com elsker Therese<3<333

Trine stokke

Trine.stokke@gmail.com

Sofie Sanden Thue

Sofie.sanden.thue@hotmail.com

Amalie Humlebrekke

maiagh@hotmail.com

Maren Bl

Maren.b.l.2000@hotmail.com

Benedikte Thomassen

Benedikte Thomassen

Benedikte

Benedikte_kt@live.no

Silje Ohrvik

silohrvik@hotmail.com

Anne Louise Gilling

al.gilling@hotmail.com :)

Sunniva Sausjord

Sunniva Sausjord

.

Er med !

iroscukt@hotmail.no

Miriam Vistnes Mstad

elfrid@lyse.net

Emma Grset

emma.groset@gmail.com <3

ingrid.ld@hotmail.com

Karoline Rugland Sanner

Karoline Rugland Sanner

karro.san@hotmail.com

Karoline Rugland Sanner

Karoline Rugland Sanner

karro.san@hotmail.com

Merete Klevgrd

Merete Klevgrd

mer.kle@hotmail.com :))

Maiken-nekiaM@hotmail.com

Helena Stvne

amberhelena@hotmail.com

Hedda Crogh

hcrogh@hotmail.com

Kjersti Bjrnstl

Kjersti103@hotmail.com

Sylva.lok@hotmail.com

m.blekastad@hotmail.com

Gyrid

gyrid98@hotmail.com

ingvild kvaal

ingvild kvaal

ingvild_k97@hotmail.com

malin97@hotmail.com

Malin Wiker

Ida marie espeseth

Ida-hest-spz@hotmail.com

Solveig reppe

Solveig reppe

Solveigreppe@hotmail.com

yvonn-95@hotmail.com

Nina Dang

nina.nguyen00@hotmail.no

S fine! :-)

Merete Edna

Meretedna@hotmail.com

Nicole Mawuena Amenuku

Nicole Mawuena Amenuku

Nicole Mawuena Amenuku

nicoleamenuku23@gmail.com

Marianne Thomassen

Marianne Thomassen

thomassem@live.no

Kristin Haflan

kristinh-92@hotmail.com

Karoline Holter

karoline.ho@hotmail.com

Mari Hrstad

mari_hars@hotmail.com

Tina Amalie Schei Brovold

Tina Amalie Schei Brovold

er med, perfekt gave som jeg kan gi videre til noen som trenger det!

tina-amalie@hotmail.com

Marlene Wland

m.waaland@hotmail.com

Julie Myrflott

Julie Myrflott

er med!:D

Julie Myrflott Thoresen

julie-m-t@hotmail.com

johanne nords

johanne-123@hotmail.com

elin_jente97@hotmail.com :-D

Eline :)

elineronningen@yahoo.no

Vil haa:)

amanda_isabell@hotmail.com

Astri Karlsen :))

astrine-@hotmail.com

Guro Berg

guro_sport@hotmail.com

Charlotte Iversen

lottemor_97@live.no

Caroline Sund

Sundcaroline@gmail.com

Synne kvamme

Synne.kvamme@hotmail.com

Synne Straum

Synne.straum@gmail.com

Margareth Berstad

musii-@hotmail.com

Ann Marlene Hembre

annm96@hotmail.com

Synne Knutsen

Synne Knutsen

Synne Knutsen, synnemk@hotmail.com

Ingrid Myrvang, i.myrvang@hotmail.com

Madelen Andersen, mand.96@hotmail.com

Kristine Lund Wiken, kristine-wiken@hotmail.com

er med:)

Siri Aamodt

Siri.aamodt@outlook.com

Kathrine Hovd, kathrine.hovd@hotmail.com

caroline petersen

caropia97@gmail.com

Vilde Fagerholt

Vildef.agerholt@hotmail.com

Silje Moen

siljemoen97@hotmail.com

Amalie Larsen Ovrid

Ammy.ovr@hotmail.no

Miriam Hyheim Skintveit

Miriam Hyheim Skintveit

miriamskintveit@hotmail.com

Mvh Miriam Hyheim Skintveit

Guro Jssund

gurojoss@hotmail.com

Andrea Lysevold

aalysevold@live.no :)))

Ingeborg Galgum, ingeborg-g@hotmail.com

Roksolana Putane

Roksolana Putane

Roksolana Putane

rputane@gmail.com

Irene Steig

Irene_steig@hotmail.com

Camilla Knutson

camill1811@gmail.com

😚😚😚

Rebecca Opedal

rebecca.op@hotmail.com

Cecilie Heimdal

Cecilie Heimdal

cecilie.b.heimdal@gmail.com

Marie ustad

Marie.bu@hotmail.com

synne oppedal

synne oppedal

synne oppedal, synne_oppedal@hotmail.com

Hedvig Langli, hedvigala@hotmail.com

Sylva.lok@hotmail.com

Camilla Reitan

Camilla Reitan

For en fin giveaway :-) vet at mamma nsker seg de vottene til jul, s hvis jeg vinner skal hun f de av meg. God jul :)

Emma Olsen

emma_olsen97@live.no

:-)

Elise Nybu

en_1994@hotmail.com

Maria Titternes

mariap-t@hotmail.com

Sophie Boye

sophie1@live.no

Tonja Johansen

tonja.johansen@lyse.net

Maria Hovind

maria_hovind@hotmail.no

jorun mathisen

jorun-hm@hotmail.com

:)

Maja Ottersen

majaottersen@hotmail.com

Kamilla Ottestad

Kamilla_1995@live.no

Hper jeg vinner, de vottene er s fine :)

kajajossing@live.no

Kaja Jssing Aune

Marthe Sjursen

marthejenta1998@hotmail.com

June Mangseth

junemz@hotmail.no

Camilla larsen

Camilla larsen

Larseeen98@hotmail.com

Maren Larsen

maren.larsen@live.no

Jeg er med!:-)

Christine Villholth

Christine Villholth

Christinevillholth@hotmail.com

Lena Nedberge

Lena Nedberge

Eg er med!

lenanedberge99@hotmail.com

Jeg er med!

Astri elise L'Estrange

astri-le@online.no

jeg er med :)

Kristin Delbekk

Kristin@delbekk.com

Suuper lysst p de!<3 s fine!

mariehaugmo@hotmail.com

Frida Pedersen

Frida Pedersen

Frida Pedersen

Frida_marie@hotmail.no

Oda Utne

odautne@gmail.com

Hilda yaster

hilda.oyaseter98@gmail.com

Hvor fr man kjpt skjorter fra gant?

Lotte Ambjrseie

lotteambjo@hotmail.com

Ingrid Christine Karlsen

Ingrid Christine Karlsen

Ingrid_christine99@hotmail.com

Lene Bye Brevik

Lene Bye Brevik

Lene Bye Brevik - lenebrevik@hotmail.com

Amalie Styrvoll

Amalie Styrvoll

amaliestyrvoll@live.no

Ingrid Johnsen

ingridjohnsen20@gmail.com

Helene Arntzen

helenearntzen@hotmail.com

Marie Dale

Mariedale1997@gmail.com

Louise Ryste

louise_ry@hotmail.com

Una Syland

unasoyland@gmail.com

Benedikte Fossum

Tuva Heimdal

tuva.s.heimdal@hotmail.com

tottefjotte@hotmail.com

Tale Marie Ryan

Tale.mr@live.com

Camilla Nilsen

Camilla Nilsen

Camilla Nilsen'

Camilla_Nilsen98@hotmail.com

Vinner aldri:(

Tina Vonk

fryd.tina@hotmail.com

Victoria Jensen

Victoria-m00@hotmail.com

Anna thomassen

Anna1-1990@hotmail.com

Nora Aunan

nora.aunan@gmail.com

klk97@hotmail.com

JAA jeg vil vinne dei vottene!!! Du har akkurat dei samme nskene som meg nesten, hper dei blir oppfylt :-)

siri_sol96@hotmail.com

anna.fjeld@hotmail.com

Grace Samuelsen

Grace Samuelsen

gracesofie@hotmail.com

Stine Janson Gylterud

Stine Janson Gylterud

Stinejanson@gmail.com

Andrea Barstad

Andrea Barstad

Andrea Barstad

andrea_barstad_96@hotmail.com

Anna S. Vestly

Anna S. Vestly

s fine

Silje Leiknes Johnsen

silje_leik@hotmail.com

Helena Andersen Hollevik

Helena Andersen Hollevik

helena-a@live.no

Maria.hb@hotmail.no

Silje Larsen

siljenl88@hotmail.com

idundyrland@gmail.com

Idun Dyrland

Karoline Juul Lunde

Karoline Juul Lunde

Karoline Juul Lunde

karolinejuullunde@gmail.com

<3

Skriv en ny kommentar